Sestdiena, 13.04.2024 15:14
Egils, Egīls, Nauris
Pirmdiena, 8. maijs, 2023 10:35

12.maijā notiks ikgadējā iedzīvotāju sapulce Meņģelē

Ogresnovads.lv
12.maijā notiks ikgadējā iedzīvotāju sapulce Meņģelē
Pirmdiena, 8. maijs, 2023 10:35

12.maijā notiks ikgadējā iedzīvotāju sapulce Meņģelē

Ogresnovads.lv

12. maijā plkst.15.00 Meņģeles Tautas namā pēc Meņģeles pagasta pārvaldes iniciatīvas tiek organizēta ikgadējā iedzīvotāju sapulce. Sapulcē piedalīsies ne tikai Meņģeles pagasta pārvaldes vadība un darbinieki, bet arī Ogres novada pašvaldības vadība un speciālisti, lai pārrunātu aktuālos jautājumus pagasta dzīvē, uzklausītu iedzīvotāju priekšlikumus, atbildētu uz jautājumiem, kā arī izvērtētu aizvadīto gadu un uzzinātu par aktualitātēm un plāniem šajā gadā.

Plakāts iedzīvotāju sapulcei Meņģelē
Sapulces viesi:

Gints Sīviņš, Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks
Dr. Dainis Širovs, SIA “Ogres rajona slimnīca” valdes priekšsēdētājs
Pēteris Bužers, Ogres novada pašvaldības Ielu un ceļu uzturēšanas nodaļas vadītājs
Liene Sauka, Ogres novada pašvaldības Meliorācijas inženiere
Mg.iur. Dace Vārna, praktizējoša juriste par nekustamajiem īpašumiem, komunālajām daļām, apsaimniekošanu, īpašumu atgūšanu utt.
Aicinājums interesējošos jautājumus un priekšlikumus sapulces dalībniekiem iesniegt jau savlaicīgi, atstājot Meņģeles pagasta pārvaldes ēkā ierosinājumu kastītē, Meņģeles veikalā vai Meņģeles Tautas namā, kā arī jautājumus/priekšlikumus ir iespēja iesūtīt elektroniski līdz 10.maijam, aizpildot anketu: forms.gle/H7ibxjmpMCmv91S17. Jautājumi un priekšlikumi tiks apkopti un iesniegti atbildīgajām personām.

Atskatoties uz 2022. gadā organizēto sapulci, iedzīvotāji īpaši pievērsa uzmanību tādiem jautājumiem kā grants ceļu atputekļošana, asenizācijas pakalpojumi, mājdzīvnieku uzraudzība, Zvanezera teritorijas un atsevišķu pagasta teritoriju kopšana, graustu novākšana, Meņģeles ģerboņa izveidošana, iedzīvotāju iniciatīvu īstenošanas iespējas, transporta pakalpojumi un atlaides senioriem, autobusa maršruta izveidošana uz Koknesi, iedzīvotāju informēšana par notiekošo pagastā, ielu apgaismojuma ierīkošana, uzlabošana, pabalstu veidi, Krievskolas ēkas atjaunošanas lietderība u.c.