Pirmdiena, 22.04.2024 08:17
Armanda, Armands
Otrdiena, 12. marts, 2024 11:29

16. martā Rimi veikalā Ogrē norisināsies Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai pārtikas paku komplektēšanas akcija

Rimi Latvia
16. martā Rimi veikalā Ogrē norisināsies Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai pārtikas paku komplektēšanas akcija
Publicitātes foto
Otrdiena, 12. marts, 2024 11:29

16. martā Rimi veikalā Ogrē norisināsies Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai pārtikas paku komplektēšanas akcija

Rimi Latvia

Sestdien, 16. martā, no plkst. 11.00 līdz 19.00 Pārtikas banka Paēdušai Latvijai un Rimi rīko tradicionālo pārtikas paku komplektēšanas akciju, kurā piedalīsies ne tikai Rimi veikals Ogrē (Rimi Hyper Ogre), bet arī 53 Rimi veikali visos Latvijas reģionos. Ikviens Ogres un tuvākās apkaimes iedzīvotājs tiek aicināts ziedot pārtikas produktus konkrētajā Rimi veikalā, lai palīdzētu trūkumā nonākušajiem līdzcilvēkiem. 

Pircēji aicināti pārtikas pakas piepildīt ar produktiem, kam ir garš derīguma termiņš: dažādiem graudaugiem (rīsiem, griķiem, mannu, auzu pārslām, putraimiem, grūbām), pākšaugiem (pupām, lēcām, zirņiem), miltiem un miltu izstrādājumiem, makaroniem, gaļas, zivju, dārzeņu un augļu konserviem, eļļu, cukuru, medu, tēju, kafiju, garšvielām, gardumiem bērniem – šokolādi, cepumiem, žāvētiem augļiem un riekstiem. 

“Pērn rudens akcijā Ogres iedzīvotāji piepildīja 182 pārtikas pakas. Primāri šīs pakas nonāk pie tiem Ogres pilsētas un novada iedzīvotājiem, kas iepriekš pieteikušies labdarības biedrībā Baltā dūja un aizpildījuši visas nepieciešamās formalitātes. Savukārt visā Latvijā kopīgiem spēkiem izdevās piepildīt 6201 pārtikas paku, palīdzot vairāk nekā 22 000 cilvēku. Pārtikas pakas ir būtisks atbalsts tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas nonākuši finansiālās grūtībās vai atrodas grūtā dzīves posmā. Mēs ceram uz sabiedrības atsaucību arī šoreiz un priecājamies par katru, kurš nepaliek vienaldzīgs un atbalsta grozā ieliek kaut vai vienu produktu – kopā mēs varam izdarīt vairāk un palīdzēt tiem, kam tas ļoti nepieciešams,” saka Pārtikas bankas Paēdušai Latvijai vadītāja Agita Kraukle. 

Šobrīd visā Latvijā darbojas 40 Pārtikas bankas atbalsta punkti, kas ik mēnesi palīdz vismaz 5000 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki. 

“Aicinām mūsu pircējus nebūt vienaldzīgiem un atbalstīt Paēdušai Latvijai pārtikas paku piepildīšanas akciju, kas šoreiz norisināsies 54 Rimi veikalos visā Latvijā. Šī akcija, ko Rimi atbalsta jau vairākus gadus, ļauj vairākiem desmitiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju saņemt tik ļoti nepieciešamo palīdzību. Paralēli iesaistei paku komplektēšanas akcijās Rimi katru mēnesi ziedo kvalitatīvus produktus trūkumā nonākušām ģimenēm. Pērn spējām būtiski palielināt ziedotās pārtikas apjomus precēm ar pēdējo dienu termiņiem. Kopumā ziedojām 561 tonnu pārtikas, kas ir divas reizes vairāk nekā gadu iepriekš un ko Pārtikas banka kopā ar reģionālajām organizācijām nogādāja trūkumā nonākušajām ģimenēm visā Latvijā. Katra līdzcilvēka iesaiste, katra pārtikas paka un ziedojums, ko varam nodot Pārtikas bankai, šīm ģimenēm ir nozīmīgs atspaids,” uzsver Inga Bite, Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja. 

Veikals Ogrē, kur 16. martā norisināsies pārtikas paku komplektēšanas akcija: 

Rimi Hyper Ogre, Rīgas iela 33, Ogre