Piektdiena, 24.05.2024 19:40
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Sestdiena, 4. februāris, 2023 08:01

4. februāris – Pasaules pretvēža diena

ogresnovads.lv
4. februāris – Pasaules pretvēža diena
Sestdiena, 4. februāris, 2023 08:01

4. februāris – Pasaules pretvēža diena

ogresnovads.lv

Oveselība aicina ikvienu Ogres novada iedzīvotāju izrādīt rūpes par savu veselību, izprast un papildināt zināšanas par ļaundabīgajiem audzējiem, to profilaksi un savlaicīgu slimību atklāšanu un ārstēšanu!

Latvijā mirstība no ļaundabīgajiem audzējiem ir otrs biežākais nāves cēlonis pēc sirds un asinsvadu slimībām, kā arī ļaundabīgie audzēji ir galvenais invaliditātes cēlonis.

Lai aktualizētu izpratni par iespēju izārstēt audzējus, rūpīgi sekojot līdzi savai veselībai un laicīgi griežoties pie profesionāļa uz pārbaudēm, Oveselība organizē sievietes veselības pēcpusdienas. Šajos pasākumos runājam par sievietes veselību un dzīvesveidu, krūšu veselību un pašpārbaudi, kā arī dabīgiem vitamīnu avotiem slimību profilaksei. Šobrīd medicīna ir labi attīstījusies un audzējus patiešām VAR izārstēt! Pie nosacījuma, ja vēzis tiek atklāts kādā no agrīnajām stadijām.

Oveselības organizēta “Sievietes veselības pēcpusdiena” 27. janvārī notika Oveselības telpās Ogrē, pulcējot daudz un dažādu vecuma dalībnieces, bet 2.februārī  pasākums sievietēm notika Jumpravā.

Nodarbības par sieviešu veselību turpināsim organizēt arī martā un aprīlī, sekojiet līdzi informācijai Oveselības mājas lapā: www.oveselibaogre.lv.

Oveselības rīkotie pasākumi ir bez maksas, jo tie tiek finansēti no Ogres novada pašvaldības un ESF projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” finansējuma.

Esi vesels Ogres novadā!

*Vairāk par PASAULES PRETVĒŽA DIENU lasi mūsu mājas lapā šeit: