Piektdiena, 24.05.2024 20:04
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Otrdiena, 23. maijs, 2023 11:53

Aicinām uz VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgu Ogrē!

Ogresnovads.lv
Aicinām uz VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgu Ogrē!
Ogresnovads.lv
Otrdiena, 23. maijs, 2023 11:53

Aicinām uz VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgu Ogrē!

Ogresnovads.lv

3. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 16.00 Ogrē vienlaikus ar pasākumu “Ģimenes diena” notiks VIII Latvijas tūrisma informācijas tirgus.
Pasākuma organizatoru godu un pienākumu Ogres novada Tūrisma informācijas centrs ieguva 2022. gada Latvijas tūrisma informācijas tirgū Kuldīgā, kur izlozes rezultātā tika noteikts nākamais tirgus organizētājs. Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija “LATTŪRINFO” kopā ar Ogres novada Tūrisma informācijas centru, iesākoties vasaras ceļošanas sezonai, aicina ikvienu Latvijas apceļotāju uz tūrisma informācijas tirgu, lai uzzinātu vairāk par Latvijas tūrisma piedāvājumu, īpaši par piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem.

Tūrisma tirgum atvēlēta vieta pašā pilsētas centrā - Brīvības ielas gājēju posmā, kur no plkst. 10 līdz 16 būs sastopami tūrisma informācijas centri ar piedāvājumu un aktivitātēm no visas Latvijas. Vasaras sākums ir īstais laiks, kad izvēlēties galamērķus, tūristu piesaistes vietas un īpašos piedāvājumus saviem vasaras ceļojumiem un atvaļinājumam Latvijā. Šajā tūrisma informācijas tirgū būs vairāk izcelts ģimeņu tūrisms un piedāvājums dažādām mērķauditorijām – ģimenēm ar bērniem, draugu kopām, velobraucējiem, laivotājiem, pārgājienus mīlošajiem u.c.

Tūrisma informācijas tirgus norisināsies vienlaicīgi ar pasākumu „Ģimenes diena”. Tās ietvaros Ogres pilsētvidē norisināsies izglītojošas, sportiskas, muzikālas un izklaidējošas aktivitātes ģimenēm. Vairāk par pasākumu – www.ogresnovads.lv.

Latvijas tūrisma informācijas tirgus tradicionāli norisinās vasaras sākumā, iesākoties aktīvākai ceļošanas sezonai. Tajā piedalās Latvijas tūrisma informācijas centri, lai popularizētu vietējo tūrisma piedāvājumu. Pasākuma ietvaros notiks arī tūrisma informācijas centru darbinieku pieredzes apmaiņas brauciens, lai iepazītu tūrisma piedāvājumu tuvākajā apkārtnē. Tūrisma informācijas tirgu organizē Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija „LATTŪRINFO” sadarbībā ar vietējo tūrisma informācijas centru.

Tiekamies Ogrē! Priecāsimies par viesiem gan no tuvākām, gan tālākām vietām!