Pirmdiena, 24.06.2024 07:38
Jānis
Piektdiena, 29. septembris, 2023 11:05

Amatos iecelti Tomes un Madlienas pagasta pārvalžu vadītāji

Ogresnovads.lv
Amatos iecelti Tomes un Madlienas pagasta pārvalžu vadītāji
Foto - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 29. septembris, 2023 11:05

Amatos iecelti Tomes un Madlienas pagasta pārvalžu vadītāji

Ogresnovads.lv

28.septembrī Ogres novada pašvaldības domes sēdē pieņemts lēmums par Tomes pagasta pārvaldes vadītāju iecelt Intu Skujiņu, savukārt par Madlienas pagasta pārvaldes vadītāju - Ingu Elmi.

Tomes pārvaldes vadītāja amatā ieceltais ogrēnietis I.Skujiņš 25 gadus ir nostrādājis civilajā aizsardzībā. Viņš ir iepazinies ar situāciju pagastā un aktuālākajām problēmām tajā. I.Skujiņš uzsver, ka svarīgi ir saglabāt esošās tradīcijas un vērtības, taču tikpat nozīmīgi ir paplašināt pakalpojumu pieejamību un uzlabot to kvalitāti, kā arī veicināt sadarbību ar iedzīvotājiem. Lai to nodrošinātu, tiks meklētas jaunas pieejas, tostarp aktīvāk izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas. Darbu amatā jaunā pagasta pārvaldes vadītājs uzsāks ar 2023.gada 2.oktobri, noteiktā mēnešalga ir 1440 eiro.

Madlienas pagasta pārvaldes vadītāja amats uzticēts I.Elmei, nosakot mēnešalgu 1800 eiro apmērā. I.Elme Latvijas Universitātē ieguvusi tēlotājmākslas, rasēšanas un darbmācības skolotāja, kā arī reliģijas un ētikas skolotāja kvalifikāciju, iegūts arī maģistra grāds izglītības zinātnēs. Viņai ir liela darba pieredze saistībā ar skolu vadību – bijusi Madlienas vidusskolas direktore, Rīgas Katoļu ģimnāzijas direktore, strādājusi Izglītības un zinātnes ministrijā un citās valsts pārvaldes institūcijās. Pati atzīmē, ka darba pieredze gan izglītības, gan sociālajā, gan NVO jomā būs labs priekšnosacījums veiksmīgai Madlienas pagasta pārvaldīšanai. Tā kā ir madlieniete, darbu šajā amatā uzskata kā sava veida aicinājumu. I.Elme darbu uzsāks ar 2023.gada 1.novembri.