Trešdiena, 24.07.2024 08:19
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Piektdiena, 19. janvāris, 2024 12:40

Būvniecības darbi turpinās trīs objektos Ogres novadā

Ogresnovads.lv
Būvniecības darbi turpinās trīs objektos Ogres novadā
Foto - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 19. janvāris, 2024 12:40

Būvniecības darbi turpinās trīs objektos Ogres novadā

Ogresnovads.lv

18. janvārī pirms Ogres novada pašvaldības komiteju sēdēm pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja, ka ziemas periodā būvdarbi turpinās trīs objektos novadā - ēku “Kaibalas skola” un Skolas ielā 4, Ikšķilē, pārbūve, kā arī jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē. Savukārt ielu pārbūve atsāksies, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem.

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, turpinās iekšējās elektroinstalācijas, iekārto griestu izbūves, kā arī sienu flīzēšanas darbi. Objektā ir uzstādītas iekšdurvis, pabeigta sienu krāsošana, veikti ugunsdrošības prasībās noteiktie būvdarbi, noslēgumam tuvojas arī ventilācijas sistēmas izbūve.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “Kuum” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Objekta izbūve ir sadalīta divās kārtās, pirmās kārtas ietvaros tiks pabeigti ēkas pārbūves darbi, ko paredzēts veikt līdz šī gada jūnijam.

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, tiek veikti dažādi nobeiguma apdares darbi, linoleja ieklāšana, fasādes dekoratīvo plākšņu montāža pie ieejas mezgla, gaismekļu un iekšdurvju montāža, kā arī mēbeļu uzstādīšana.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu, darbi jāpabeidz līdz 2024. gada marta beigām. 

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Objektā ir pabeigta jumta un ēkas logu montāža, noslēgumam tuvojas grīdu ieliešanas darbi, turpinās inženierkomunikāciju izbūve ēkas iekšienē un iekšējie apdares darbi, uzsākta ārējās ventilējamās fasādes montāža un kāpņu telpu ārējā siltināšana.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienību "CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī. Līguma izpildes termiņš ir 2024. gada 30. aprīlis.