Sestdiena, 20.07.2024 21:34
Ramona, Ritma
Ceturtdiena, 9. marts, 2023 07:00

Ceturtdienas rītā īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi arī Ogres apkārtnē

ogrenet.lv
Ceturtdienas rītā īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi arī Ogres apkārtnē
Ceturtdiena, 9. marts, 2023 07:00

Ceturtdienas rītā īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi arī Ogres apkārtnē

ogrenet.lv

Ceturtdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu visā Latvijā, bet Talsu un Saldus apkārtnēs braukšanas apstākļi ir īpaši kritiski, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

"Talsu un Saldus apkārtnēs vēja un sniega dēļ braukšanas apstākļi ir kritiski, tāpēc aicinām iespēju robežās atlikt nebūtiskus braucienus un patlaban tur ceļā nedoties," aicina ceļu uzturētāji.

Īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir visā Pierīgā, Kuldīgas, Talsu, Aizputes, Tukuma, Ogres, Limbažu, Cēsu, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Ludzas, Rēzeknes, Preiļu un Krāslavas apkārtnēs.

Visā pārējā Latvijas teritorijā braukšanas apstākļi ir apgrūtināti.

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 200 "Latvijas autoceļu uzturētāja" ziemas dienesta tehnikas vienības.

"Kritiskos un īpaši apgrūtinātos braukšanas apstākļos uzturēšanas darbi var nebūt efektīvi vai efekts var būt ļoti īslaicīgs, tāpēc aizputinājumi un apledojums var veidoties atkārtoti," brīdina LVC.

LVC aicina šodien plānot ievērojamu papildu laiku ceļam, kā arī izvērtēt iespēju atlikt braucienus, ja tie plānoti maršrutos, kur braukšanas apstākļi ir kritiski vai īpaši apgrūtināti – violetais un sarkanais apzīmējums LVC kartē šeit:


Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Saistītie raksti :

Pirms novietot savu auto, jāpārliecinās, ko vēsta ceļa zīme! šeit: