Pirmdiena, 24.06.2024 06:10
Jānis
Pirmdiena, 17. jūlijs, 2023 09:48

Ciemupē mainīsies apkalpojošā pasta nodaļa un indekss

Leta
Ciemupē mainīsies apkalpojošā pasta nodaļa un indekss
Wikimapia.lv
Pirmdiena, 17. jūlijs, 2023 09:48

Ciemupē mainīsies apkalpojošā pasta nodaļa un indekss

Leta

Ogres novada Ciemupes iedzīvotājus no šodienas atbilstoši iedzīvotāju vēlmēm apkalpos Ogres 1.pasta nodaļa, Brīvības ielā, bet pasta indekss turpmāk būs LV-5001, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas pasts" pārstāvji.

Uzklausot Ogres novada pašvaldības un iedzīvotāju viedokli, noskaidrots, ka Ciemupes iedzīvotājiem ciema ģeogrāfiskā izvietojuma un ērtību dēļ izdevīgāka būtu pasta sūtījumu saņemšana Ogrē, nevis Ogresgalā, kur atrodas līdz šim Ciemupes adreses apkalpojošā pasta nodaļa. Iedzīvotāju apkalpošanas servisa un pasta pakalpojumu pieejamības uzlabošanai pieņemts lēmums no 17.jūlija mainīt Ciemupes pasta nodaļu un šīs teritorijas pasta indeksu.

Turpmāk pasta sūtījumus Ciemupes iedzīvotāji varēs saņemt Ogres 1.pasta nodaļā, Brīvības ielā, bet pašvaldībai, iedzīvotājiem un citām institūcijām saziņā ar Ciemupes adresātiem no 17.jūlija jāizmanto cits pasta indekss, līdzšinējā LV-5041 vietā lietojot LV-5001.

"Latvijas pasts" aicina ņemt vērā plānotās Ciemupes pasta indeksa izmaiņas, pretējā gadījumā sūtījumu piegāde var prasīt ilgāku laiku, jo sūtījumu šķirošana primāri notiek pēc pasta indeksa, kas norādīts uz sūtījuma vai sūtījuma elektroniskajos datos. Pareizu indeksu būtiski norādīt, arī abonējot preses izdevumus.

Ciemupes adrešu saraksts, kurām tiek mainīts pasta indekss, pieejams "Latvijas pasta" mājaslapā.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 2700 darbinieku.