Otrdiena, 21.05.2024 14:03
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Ceturtdiena, 2. maijs, 2024 10:40

EKO Dienas’2024 Ogres novadā – 10. maijā Jumpravas pagastā un Kaibalas ciemā

EKO Dienas’2024 Ogres novadā – 10. maijā Jumpravas pagastā un Kaibalas ciemā
Ceturtdiena, 2. maijs, 2024 10:40

EKO Dienas’2024 Ogres novadā – 10. maijā Jumpravas pagastā un Kaibalas ciemā

Līdz 6. maijam Jumpravas pagasta un Kaibalas ciema iedzīvotāji var pieteikties “EKO Dienām”, kas minētajā pagastā un ciemā notiks 10. maijā.

No iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta:

  • makulatūra – avīzes, žurnāli, grāmatas;
  • stikla iepakojums – tukšas stikla burkas un pudeles;
  • sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas;
  • baterijas un akumulatori;
  • tīrs, atkārtotai lietošanai derīgs apģērbs un apavi – krekli, bikses, jakas, kleitas, svārki, mēteļi, cimdi, cepures, apavi (pāris!!!), mājas tekstils (aizkari, segas, palagi, galdauti, u.c.); visam jābūt iepakotam stingri aizsietā maisā, lai netiek mitrums.

Makulatūras, stikla iepakojuma, sadzīves elektrotehnikas, bateriju, akumulatoru un tīra, atkārtotai lietošanai derīga apģērba un apavu savākšana un izvešana notiks bez maksas ar „Ķilupe” transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli.

EKO Dienu ietvaros pieteiktie atkritumi būs jāizliek plkst. 8:00 no rīta ārpus vārtiņiem, dienas laikā piebrauks kravas transports un visu savāks. Līdz ar to iedzīvotājiem nav jābūt mājās.

Pakalpojums var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu „EKO Diena” uz 

Eko dienu afiša Jumpravai un Kaibalai