Sestdiena, 20.07.2024 21:36
Ramona, Ritma
Piektdiena, 30. decembris, 2023 11:18

Iepazīsti "Egļu stāstu" Ogres novadā!

ogresnovads.lv
Iepazīsti "Egļu stāstu" Ogres novadā!
Izrotātās eglītes Ogres novada iedzīvotājus un viesus priecēs līdz 8. janvārim. Foto: V.Stāvusis.
Piektdiena, 30. decembris, 2023 11:18

Iepazīsti "Egļu stāstu" Ogres novadā!

ogresnovads.lv

Pirms četriem gadiem Ogrē pirmo reizi tika īstenota ideja par gatavošanos Ziemassvētkiem, kuras galvenie svētku sajūtu veidotāji ir iedzīvotāji, nevalstiskās organizācijas un uzņēmēji. Šogad akcijas "Egļu stāsts" ietvaros visā Ogres novada teritorijā izrotātas vairāk kā 40 svētku eglītes.

Tās izdaiļojuši pārstāvji no izglītības iestādēm, amatiermākslas kolektīviem, biedrībām, pašvaldības iestādēm un uzņēmumiem. Izrotātās eglītes Ogres novada iedzīvotājus un viesus priecēs līdz 8. janvārim.

Lai gan Ogrē izgreznotas visvairāk eglītes, aicinām apskatīt izrotātās skaistules ne tikai pilsētā, bet visa plašā novada teritorijā. Tas ir lielisks veids, kā iepazīt Ogres novadu un apskatīt, kā Ziemassvētkiem saposušās Ogres novada pilsētas un pagasti. Svētku noskaņu papildina eņģeļi pie katras baznīcas Ogres novadā. Lai viesiem no citām pilsētām un novadiem būtu vieglāk orientēties, Ogres novada Tūrisma informācijas centrs izveidojis kartes ar eglīšu atrašanās vietām un 4 km garu maršrutu pa Ogri un Ķegumu.

Pie izrotātajām eglītēm ir numurs un informācija par to, kas izdaiļojis eglīti, kā arī kvadrātkods, kuru noskenējot var piekļūt balsošanas anketai. Tā pieejama arī šeit: 

Apciemo eglītes un nobalso par tavuprāt visskaistāko!

Ogres TIC ir sagatavojis arī kartes ar egļu atrašanās vietām:

Akciju atbalsta: FazerMāris&CoLatvijas pērlesOgres novada Kultūras centrs