Otrdiena, 16.04.2024 19:42
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Trešdiena, 6. septembris, 2023 21:33

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies mājas kafejnīcu dienas Ogres novadā

Ogresnovads.lv
Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies mājas kafejnīcu dienas Ogres novadā
Trešdiena, 6. septembris, 2023 21:33

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies mājas kafejnīcu dienas Ogres novadā

Ogresnovads.lv

Mājas kafejnīcu dienas Ogres novadā norisināsies 9. un 10. septembrī, kad ienākusies vietējā raža – dārzeņi, augļi, ogas un citi lauku labumi, ko viesiem celt galdā.
Šogad 15 mājas kafejnīcas piedāvās gan sātīgus otros ēdienus, dažādas zupas, gan gardus desertus ar bērnības garšu un izsmalcinātus saldos ēdienus, pankūkas un arī ēdienus ar meža veltēm, kas raksturīgi rudenim. Mājas kafejnīcu dienās būs iespēja nobaudīt gan latviešu virtuvi, gan mazliet netradicionālākus ēdienus, kā arī maltīti no ukraiņu virtuves.

Aicinām izbaudīt rudens sākuma burvību improvizētās mājas kafejnīcās, jo tā ir unikāla iespēja ciemoties pie saimniekiem, baudīt burvīgus ēdienus un atmosfēru, piedalīties dažādās aktivitātēs. Mājas kafejnīcu dienu laikā būs iespēja ne tikai apskatīt lauku saimniecības, samīļot mājdzīvniekus, vizināties ar zirgu, iegādāties lauku labumus, bet arī klausīties dzīvo mūziku, piedalīties keramikas meistarklasēs un šokolādes degustācijās, izmēģināt veikbordu vai braukt ar ūdensslēpēm, kā arī izbaudīt bagāto novada tūrisma piedāvājumu.

Apciemojot Ogres novada mājas kafejnīcas, neaizmirsti iepazīt arī tuvāko apkārtni. Idejas, ko apskatīt pa ceļam uz Mājas kafejnīcu dienām vai starp maltītēm, meklē www.visitogre.lv, kur apkopota informācija par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām un naktsmītnēm.

Šajā nedēļas nogalē Ogres novadā tevi gaidīs plašs mājas kafejnīcu piedāvājums no Ikšķiles un Tīnūžiem līdz Ķegumam un tā apkārtējiem pagastiem Ciemupē, Tomē un Rembatē, kā arī Ķeipenē. Dodies izbaudīt mājas kafejnīcu viesmīlību Ogres novadā!

Apmeklētāju ievērībai!

Plānojot maršrutu, noteikti piesakiet saimniekiem savu apmeklējumu – lai saimnieki var plānot ciemiņu plūsmu un neveidotos neplānotas rindas.

Atceries, ka šīs nav “īstas” kafejnīcas un saimniekiem var nebūt iepriekšējas pieredzes viesu apkalpošanā. Mājas kafejnīcu būtība ir ciemošanās un mājās gatavota ēdiena baudīšana.

Visi "Mājas kafejnīcu dienu” dalībnieki ir noklausījušies Pārtikas un Veterinārā Dienesta lekciju par higiēnas normām pārtikas apritē.

Pievērsiet uzmanību mājas kafejnīcu piedāvājuma datumam un laikam!

Mājas kafejnīcās norēķini iespējami galvenokārt skaidrā naudā.