Sestdiena, 13.04.2024 15:56
Egils, Egīls, Nauris
Pirmdiena, 9. oktobris, 2023 14:57

Ķegumā īstenots vides projekts

Informāciju sagatavoja biedrība “Sieviešu klubs “Ķeguma saulespuķes””
Ķegumā īstenots vides projekts
Pirmdiena, 9. oktobris, 2023 14:57

Ķegumā īstenots vides projekts

Informāciju sagatavoja biedrība “Sieviešu klubs “Ķeguma saulespuķes””

Ogres novada pašvaldības projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” ietvaros biedrība “Sieviešu klubs “Ķeguma saulespuķes”” īstenojusi projektu “Apstādījumu atjaunošana Ķeguma pilsētas parkā”. Atjaunota, sakopta un papildināta ar jauniem augiem videi atbilstoša apstādījumu dobe Ķeguma pilsētas parkā, sakārtota atpūtas vieta, atjaunojot un pārkrāsojot nolietotos un salauztos soliņus, salabota izdrupusī mūra siena, kā arī sakopta atpūtas vietas puķu dobe.  

Neskaitītas darba stundas, nemērīti spēki, bet kopā veikts apjomīgs darbs, veidojot sakoptu vidi sev apkārt, sakoptai Ķeguma pilsētai, lai priecētu ne tikai ķegumiešus, bet arī tās viesus. Rezultātā turpmāk būs racionālāk un vieglāk kopt parka lielo apstādījuma dobi. Radīta estētiskāka ainaviskā vide parka apstādījumos un atpūtas vietā.

Paldies SIA “Rasu Dārzniecība” un personīgi Kristapam Kundertam par dāsno viengadīgo un daudzgadīgo augu dāvinājumu! Paldies visām kluba biedrēm, Ķeguma iedzīvotājiem, ģimenes locekļiem, kuri veltīja savu brīvo laiku un iesaistījās projekta īstenošanā. Paldies SIA “Ķeguma stars” pārstāvei Tatjanai Saulītei un Ogres novada ainavu arhitektei Sandrai Pudānei par atrasto laiku būt kopā ar mums noslēguma pasākumā, lai kopīgi pārrunātu paveikto un izrunātu aktuālo un risināmos jautājumus Ķeguma pilsētas teritorijas apstādījumu kopšanā.