Piektdiena, 19.07.2024 05:57
Digna, Jautrīte, Kamila
Trešdiena, 24. augusts, 2022 10:26

Latvijas Pasts sāk ikgadējo Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akciju

pasts.lv
Latvijas Pasts sāk ikgadējo Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akciju
Trešdiena, 24. augusts, 2022 10:26

Latvijas Pasts sāk ikgadējo Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akciju

pasts.lv

Latvijas Pasts un Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv arī šogad aicina piedalīties Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā, sūtot svētku sveicienus tētiem visā Latvijā. 2022.gada Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā izcelta “tētīga” šīs dienas svinēšana, aicinot kopīgi izbaudīt aktivitātes, kas pašiem tētiem patīk visvairāk.

Izvēloties kādu no trim pastkaršu dizaina variantiem interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv un precīzi aizpildot norādītos adreses laukus, pastkartes tiks piegādātas adresātiem Latvijas teritorijā līdz Tēva dienai, ko Latvijā šogad atzīmēs 11.septembrī. Sākoties akcijai, Latvijas Pasts aicina ņemt vērā, ka pastkaršu skaits ir ierobežots.

Pastkaršu nosūtīšanai izveidotajā interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv iespējams autorizēties no šodienas, 2022.gada 24.augusta, izmantojot savu Facebook,Twitter vai Google kontu. Lai pastkartes laikus sasniegtu adresātus, ir būtiski pareizi aizpildīt prasītos adreses laukus, norādot arī korektu pasta indeksu, jo pretējā gadījumā pastkarte pie saņēmēja var ceļot ilgāku laiku. Indeksa precizēšanai pastkaršu sūtīšanas vietnē integrēts adreses pārbaudes rīks. Viens sūtītājs varēs nosūtīt trīs pastkartes adresātiem Latvijas teritorijā.

Šāgada akcijas tēma aicina tētus kopā ar saviem tuvākajiem svinēt Tēva dienu “tētīgi” – tā, kā pašiem patīk.

Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas Latvijas Pasts rīko jau kopš 2014.gada un septiņus gadus sadarbojas ar Latvijas vecāku organizāciju Mammamuntetiem.lv, kopīgi veicinot apziņu un izpratni par tētu lomu ģimenē un bērnu audzināšanā.

Katru gadu apsveikuma pastkartēm tiek veidots īpašs dizains, izceļot tētus raksturojošas iezīmes, viņu īpašās prasmes, kopīgi pavadītā laika vērtību un aktivitātes kopā ar tēti. 2020.gada pastkartes atgādināja par tētu spēju sasmīdināt, pagatavot visgardākos ēdienus un būt atbalstam visās dzīves situācijās, bet 2021.gadā pastkartes stāstīja par tētiem – “piedzīvojumu karaļiem”, ar kuriem būt kopā ir aizraujoši un neaizmirstami.

Apvienojot pastkaršu sūtīšanas seno tradīciju ar mūsdienu digitālo tehnoloģiju iespējām, Latvijas Pasts kopš 2011.gada organizē pastkaršu sūtīšanas akcijas sociālajos tīklos. Populārākās no tām veltītas Mātes un Tēva dienai.

Sākoties akcijai, Latvijas Pasts aicina būt aktīviem un atcerēties, ka pastkaršu skaits ir ierobežots.

2022.gada Tēva dienas pastkaršu dizaini aplūkojami un apsveikumu nosūtīšana iespējama te:

Latvijas Pasts un Mammamuntetiem.lv vēl “tētīgu” Tēva dienu!