Pirmdiena, 27.05.2024 15:05
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Ceturtdiena, 4. augusts, 2022 13:21

"Latvijas valsts ceļu" reģionālo nodaļu skaits samazināts līdz piecām

Leta
"Latvijas valsts ceļu" reģionālo nodaļu skaits samazināts līdz piecām
Ceturtdiena, 4. augusts, 2022 13:21

"Latvijas valsts ceļu" reģionālo nodaļu skaits samazināts līdz piecām

Leta

Gatavojoties autoceļu ikdienas uzturēšanas darbu tirgus atvēršanai, mainīta VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) reģionālo nodaļu struktūra, to skaitu samazinot no 26 līdz piecām nodaļām, informē LVC pārstāvji.

Turpmāk būs Rīgas, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionālās nodaļas, kuras atradīsies attiecīgi Rīgā, Valmierā, Rēzeknē, Kuldīgā un Jelgavā.

Lai nodrošinātu ikdienas uzturēšanas darbu uzraudzību, kā arī valsts ceļu tīkla apsekošanu un pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, LVC inženieri turpinās strādāt un nodrošināt pakalpojumus klientiem arī citās pilsētās reģionos.

Klientiem pakalpojumi jāpiesaka un jāsaņem tajā LVC reģionālajā nodaļā, kuras teritorijā atrodas objekts vai īpašums, par kuru nepieciešamas konsultācijas vai pakalpojumi. Lai klātienē pieteiktu un saņemtu speciālistu konsultācijas vai pakalpojumus, kompānija lūdz vienoties par tikšanās laiku iepriekš.

Rīgas reģionālā nodaļa ir Rīgā Mazajā Rencēnu ielā 3. Klātienē iesniegt dokumentus, iesniegumus un saņemt konsultācijas un pakalpojumus, iepriekš vienojoties par laiku, varēs Rīgā Mazajā Rencēnu ielā 3, Limbažos Baumaņu Kārļa laukumā 1, kā arī Ogrē Dārza ielā 25.


Lai nodrošinātu ceļu lietotājiem iespēju nodod un saņemt informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, arī turpmāk darbosies LVC diennakts bezmaksas informatīvā līnija 80005555.

Šogad 1.oktobrī tiks atvērts ikdienas uzturēšanas darbu tirgus. Valsts ceļu tīkls ir sadalīts 19 daļās, kurās tika izsludināts iepirkums par ikdienas uzturēšanas darbu veikšanu.

Pēc tirgus atvēršanas ikdienas uzturēšanas darbu izpildes kontroles funkcijas no valsts AS "Latvijas autoceļu uzturētājs" pāries uz LVC - LVC speciālisti uzraudzīs 19 ikdienas uzturēšanas darbu līgumu izpildi visā valsts teritorijā.

LVC pārstāvji skaidro, ka, veicot reģionālo nodaļu restrukturizāciju, tiek arī stiprināta profesionālā kapacitāte ceļu uzturēšanas un satiksmes drošības jomā, kā arī harmonizēti saskaņojumu un tehnisko prasību izsniegšanas principi visā valsts ceļu tīklā.