Otrdiena, 16.04.2024 20:58
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Sestdiena, 14. oktobris, 2023 20:55

Madlienā un Tomē jauni vadītāji

Ogres Vēstis Visiem
Madlienā un Tomē jauni vadītāji
Sestdiena, 14. oktobris, 2023 20:55

Madlienā un Tomē jauni vadītāji

Ogres Vēstis Visiem

Novada dome iecēlusi amatos jaunos Madlienas un Tomes pagasta pārvalžu vadītājus – pedagoģi Ingu Elmi un civilās aizsardzības ekspertu Intu Skujiņu. 

Inga Elme ir dzimusi un augusi Madlienā, tādēļ vadīt sava pagasta pārvaldi ir viņas aicinājums. Jaunajā amatā viņai lieti noderēs pieredze izglītības, sociālā darba jomās, kā arī darbība nevaldības organizācijās. Ingai Elmei ir liela darba pieredze, saistīta ar skolu vadību – bijusi Madlienas vidusskolas direktore, Rīgas Katoļu ģimnāzijas direktore, strādājusi Izglītības un zinātnes ministrijā un citās valsts pārvaldes institūcijās. Madlienas pagasta pārvaldes vadītājas amatā viņas mēnešalga noteikta 1800 eiro apmērā. Darbu jaunā vadītāja sāks 1. novembrī.

Tomes pārvaldes vadītāja amatā ieceltais ogrēnietis Ints Skujiņš 25 gadus ir nostrādājis civilajā aizsardzībā. Viņš ir iepazinies ar situāciju pagastā un aktuālākajām problēmām. I. Skujiņš uzsver, ka svarīgi ir saglabāt esošās tradīcijas un vērtības. Tikpat nozīmīgi ir paplašināt pakalpojumu pieejamību un uzlabot to kvalitāti, kā arī veicināt sadarbību ar iedzīvotājiem, tajā skaitā aktīvāk izmantojot mūsdienu tehnoloģiju sniegtās iespējas. Darbu jaunais pagasta pārvaldes vadītājs jau sācis 2. oktobrī. Viņa mēnešalga ir 1440 eiro.