Ceturtdiena, 25.07.2024 07:21
Jēkabs, Žaklīna
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2023 17:35

Maija sākumā izmaiņas satiksmes organizācijā uz valsts autoceļa A6 Lielvārdē

Ogresnovads.lv
Maija sākumā izmaiņas satiksmes organizācijā uz valsts autoceļa A6 Lielvārdē
Ogresnovads.lv
Ceturtdiena, 27. aprīlis, 2023 17:35

Maija sākumā izmaiņas satiksmes organizācijā uz valsts autoceļa A6 Lielvārdē

Ogresnovads.lv

No 1.maija līdz 3.maijam plānotas izmaiņas satiksmes organizācijā uz valsts galvenā autoceļa A6 (Rīga – Daugavpils – Krāslava – Baltkrievijas robeža) Lielvārdē (shēma pielikumā).
Lielvārdē, posmā no Rembates ielas līdz Slimnīcas ielai, satiksme no 1. līdz 3. maijam tiks pilnībā slēgta un gājēju, transportlīdzekļu kustība tiks novirzīta pa tuvumā esošajiem apvedceļiem: transportlīdzekļu plūsma tiek novirzīta pa Rembates un Ausekļa ielu, bet gājēji cauri Rembates muižas parku pa Pils, Parka un Slimnīcas ielu.

Satiksmes organizācijas shēma Lielvārdē 01.05.2023.
Jau informējām, ka aprīlī pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Lielvārdē tika atsākta Daugavpils šosejas (A6) posma pārbūve no pilsētas robežai līdz Kaibalai (51,30.–56,70. km). Darbu vietā ir braukšanas ātruma ierobežojums 50 km/h, platuma ierobežojums 3 m, satiksmi organizē ar pagaidu luksoforiem.

Remontdarbu posma izbraukšanai nepieciešamas 20 minūtes. Ar satiksmes ierobežojumiem Lielvārdē autovadītājiem būs jārēķinās līdz pat būvdarbu beigām šā gada rudenī.

Būvdarbu ietvaros pārbūvēs ceļa segu cauri visai Lielvārdei, kā arī izbūvēs jaunu gājēju un velosipēdistu infrastruktūru, pārbūvēs autobusa pieturvietas, apgaismojumu un uzstādīs jaunus satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus. 1938. gadā uzbūvēto tiltu pār Rumbiņu atjaunos, saglabājot esošo tilta velvi un balstus.

Darbus šonedēļ atsāk ar asfaltbetona frēzēšanu, vecā seguma demontāžu un ceļu ierakumu būvniecību. Pērn tur daļēji pārbūvētas brauktuves konstruktīvās kārtas un izbūvēta drenāžas un lietus kanalizācijas sistēma, pievilkta elektrolīnija jaunajam ielu apgaismojumam, izbūvēta daļa caurteku.

Būvdarbus veic piegādātāju apvienība VIA un VIANOVA par līgumcenu 9 250 663 (ar PVN). Šajā summā un līgumā ietilpst arī seguma atjaunošana A6 posmā no Ogres līdz Ķegumam, kas jau ir pabeigta. Būvuzraudzību veic SIA Būvju profesionālā uzraudzība.

Pārbūves projekta autors ir SIA Projekts EAE.