Trešdiena, 24.07.2024 09:42
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Otrdiena, 5. decembris, 2023 12:10

Mūziķe Agnese Rakovska Ogrē spēlēs domino ar mācītāju

Dainis Pandars
Mūziķe Agnese Rakovska Ogrē spēlēs domino ar mācītāju
Otrdiena, 5. decembris, 2023 12:10

Mūziķe Agnese Rakovska Ogrē spēlēs domino ar mācītāju

Dainis Pandars

Mūzikas grupas “Triānas parks” dziedātāja un mūzikas menedžmenta platformas “Zvaigznājs” mentore Agnese Rakovska otrdien, 5.decembrī piedalīsies Ogres DOMS video podkāstā “Domino ar mācītāju”. Tiešraides raidījumu pl.19:00 varēs skatīties vietnē youtube.com/OgresDOMS ar iespēju ikvienam mūziķei uzdot arī sev interesējošos jautājumus tiešraides čatā vai anonīmi saitē ej.uz/domsjauta.

Agnese Rakovska (īstajā vārdā Agnese Rozniece) ir plaša profila speciāliste, kura paralēli muzicēšanai un dziesmu rakstīšanai, nodarbojas arī ar mūzikas producēšanu, muzikālo izglītību, mākslu, podkāstu vadīšanu un uzņēmējdarbību. Kopā ar grupu “Triānas parks” viņa 2017. gadā izdeva jauno singlu "Line", ar kuru piedalījās un uzvarēja konkursā “Supernova 2017”, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 2017. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Ukrainas galvaspilsētā Kijivā.

Podkāsts “Domino ar mācītāju” ir mācītāja Daiņa Pandara iniciatīva veidot dialogu ar sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, izmantojot domino spēles elementus, lai runātu par to, kas ir dzīvē vissvarīgākais. Raidījuma gaitā tā vadītājs Dainis Pandars noliekot domino kauliņu varēs uzdot jebkuru tematisku jautājumu Agnesei Rakovskais, kamēr studijas viešņa uz katru savu nolikto spēles kauliņu, varēs uzdot jebkuru sev interesējošo jautājumu mācītājam. Tādā veidā veidosies ne tikai dinamisks dialogs, bet sarunas beigās būs iespēja arī noskaidrot domino spēles uzvarētāju.

Tāpat Ogres DOMS turpinās vēl četras citas rubrikas:

  • “Saruna ar ekspertu” – diskusija ar kādas sfēras profesionāli vai pārstāvi, lai pārrunātu sabiedrībā kādu aktuālu tēmu
  • “Ogres mācītāji” – aktuālu tēmu diskusija ar dažādu konfesiju garīdzniekiem
  • “Jautājumu un atbilžu laiks” – mācītājs Dainis Pandars atbild uz iesūtītajiem jautājumiem
  • “Tematiskie video” – kādu dvēselisku vai garīgu tēmu izklāsts īsu video formātā

Vairāk informācija: https://www.facebook.com/ogresdoms