Ceturtdiena, 20.06.2024 11:04
Maira, Rasa, Rasma
Otrdiena, 17. janvāris, 2023 09:03

NVA aicina piedalīties "Karjeras nedēļā 2023"

NVA
NVA aicina piedalīties "Karjeras nedēļā 2023"
Otrdiena, 17. janvāris, 2023 09:03

NVA aicina piedalīties "Karjeras nedēļā 2023"

NVA

No 23. līdz 27. janvārim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) tiešsaistē un klātienē rīko Karjeras nedēļu jebkuram interesentam “PILNVEIDO PRASMES, IEGULDI NĀKOTNĒ!”

Piedalīties pasākumā var ikviens interesents, kurš vēlas apgūt jaunas prasmes, meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras vadības prasmes. Īpaši aicinām pasākumā piedalīties darba devējus un nodarbinātos, lai iepazītos ar NVA piedāvātajiem pakalpojumiem.

Karjeras nedēļas laikā tiks organizēti tiešsaistes semināri par NVA piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem darba devējiem un iespēju bez maksas apgūt jaunas prasmes nodarbinātajiem, iespēju prognozēt darba tirgus pieprasījumu, tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot NVA karjeras konsultantu tiešsaistes seminārus darba meklēšanas atbalstam, kā arī notiks tiešsaistes pasākumi par karjeras un darba iespējām darba tirgū pieprasītākajās tautsaimniecības nozarēs – medicīnā, inženierzinātnēs, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās, kā arī valsts pārvaldē. Informāciju par NVA piedāvātajiem personāla atlases pakalpojumiem, iespēju bez maksas apgūt jaunas prasmes nodarbinātajiem kā arī atbalstu darba meklēšanā darba meklētājiem varēs saņemt arī NVA filiālēs klātienes pasākumos. Sekojiet līdzi informācijai Jūsu tuvākajā NVA filiālē.

Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas!