Piektdiena, 12.04.2024 19:49
Ainis, Jūlijs
Piektdiena, 31. marts, 2023 08:30

NVA sadarbībā ar Google piedāvā digitālo prasmju apguves iespējas

Nodarbinātības valsts aģentūra
NVA sadarbībā ar Google piedāvā digitālo prasmju apguves iespējas
Piektdiena, 31. marts, 2023 08:30

NVA sadarbībā ar Google piedāvā digitālo prasmju apguves iespējas

Nodarbinātības valsts aģentūra

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), turpinot sadarbību ar tehnoloģiju uzņēmumu “Google”, piedāvā bezdarbniekiem, darba meklētājiem un nodarbinātajiem bez maksas apgūt darba tirgū pieprasītas digitālās prasmes un iegūt profesionālos sertifikātus piecās mācību programmās: “IT atbalsts”, “Lietotāju pieredzes dizains”, “Datu analīze”, “Projektu vadība” un “Digitālais mārketings un e-komercija”.

Tiek plānots, ka šogad mācību programmu klāstu papildinās sestā apmācību programma – “Kiberdrošība”.

Kopš 2021. gada, kad NVA uzsāka sadarbību ar uzņēmumu “Google”, mācības pabeiguši un sertifikātus saņēmuši jau 445 NVA klienti. Šogad tiek plānots, ka mācībās savas prasmes pilnveidos vismaz 500 bezdarbnieku, darba meklētāju un nodarbināto.

“Esam lepni turpināt ieguldīt Latvijas digitālās ekonomikas izaugsmē, un nu jau trešo gadu, sadarbojoties ar Nodarbinātības valsts aģentūru, nodrošinām pieeju bezmaksas apmācībām tiešsaistes izglītības platformā “Coursera”. Mēs jau tagad redzam labus rezultātus šai iniciatīvai – simtiem latviešu ir uzlabojuši savas prasmes tādās ļoti pieprasītās jomās kā lietotāju pieredzes dizains, IT projektu vadība un digitālais mārketings. Mēs esam gandarīti, ka varam turpināt nodrošināt šīs zināšanas pieejamas. Google ir šeit, lai palīdzētu Latvijai un latviešiem izmantot digitālos resursus valsts ekonomikas izaugsmei, kā arī latviešu uzņēmumu un karjeru attīstībā,” tā “Google” pārstāvis Ritvars Reimanis.

Mācības notiek attālināti starptautiskajā tiešsaistes izglītības platformā “Coursera”. To apguvei nepieciešamas angļu valodas lasīšanas prasmes vismaz B1 līmenī un datorprasmes lietotāja līmenī. Pieteikties mācībām var elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu NVA mājaslapā šeit:

Google apmācību programmu apraksti

Ja rodas neskaidrības vai papildu jautājumi, NVA reģistrētos klientus un citus interesentus lūdzam sazināties ar NVA attālināto apmācību komandu, rakstot e-pastā