Piektdiena, 24.05.2024 19:50
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Piektdiena, 8. septembris, 2023 12:58

Ogrē aizritējusi fotoorientēšanās ģimenēm

Biedrība "Saules raksts"
Ogrē aizritējusi fotoorientēšanās ģimenēm
Piektdiena, 8. septembris, 2023 12:58

Ogrē aizritējusi fotoorientēšanās ģimenēm

Biedrība "Saules raksts"

Ieskandinot jauno mācību gadu, no 1. līdz 3.septembrim Ogres pilsētā noritēja aizraujoša fotoorientēšanās spēle ģimenēm. Spēles laikā ģimenes risināja gan āķīgus uzdevumus, gan meklēja dažādus objektus Ogres pilsētā, gan tika mudināti domāt ārpus rāmjiem, būt radoši un atraktīvi.

Dalībnieki atzinīgi novērtēja organizēto pasākumu, norādot, ka tā bija aizraujoši un izzinoši pavadīta diena kopā ar ģimeni un tādā veidā brīvdienu pastaigas ģimenes lokā kļūst krietni interesantākas, daudzi atzina, ka labprāt piedalītos arī turpmāk šāda veida aktivitātēs.

Biedrība "Saules raksts" apsveic spēles uzvarētājus - komandas "Pelēkie moškuļi", "Miķelīši", "Bērziņi", "A-komanda", "B-komanda" ar iegūtajām augstākajām vietām. Uzvarētāji saņems biedrības "Saules raksts" un Ogres novada pašvaldības sarūpētās dāvanas. Savukārt kafejnīcas "Ogres Ezītis miglā" uzdevumu pareizi izpildīja divas komandas - "Bērzu vantūži" un "Pipari", kas saņem kafejnīcas dāvanu karti. "Visit Ogre" dāvanu par atraktivitāti saņems komandas "M-A-R-M" un "Kokāni".

Ja kādam vēl ir vēlme iziet maršrutu un mēģināt atrisināt uzdevumus, līdz 10.septembrim tos varēs saņemt kafejnīcā “Ogres Ezītis miglā” darba laikā. Toties par godu Tēva dienai 10.septembrī Ogresgalā tiek organizēts tēvu un bērnu pārgājiens, kurā bērni kopā ar tēviem varēs iesaistīties saliedējošās aktivitātē un meklēt dižozolus; pieteikties pārgājienam var šeit.