Trešdiena, 24.07.2024 09:53
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Piektdiena, 28. jūlijs, 2023 12:36

Ogrē turpinās Strēlnieku prospekta pārbūves darbi

Ogresnovads.lv
Ogrē turpinās Strēlnieku prospekta pārbūves darbi
Foto - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 28. jūlijs, 2023 12:36

Ogrē turpinās Strēlnieku prospekta pārbūves darbi

Ogresnovads.lv

Ogrē Strēlnieku prospekta pārbūves darbu ietvaros noslēgumam tuvojas lietus kanalizācijas izbūve posmā no Viestura alejas līdz Dārza ielai, paralēli tiek izbūvēti atzari ūdensvadam un kanalizācijai uz privātīpašumiem. Pēc šo darbu veikšanas tiks uzsākta ceļa klātnes likšana, bortu izbūve un veikti ielas asfaltēšanas darbi.

“Strēlnieku prospekta pārbūve norit tik ilgi, jo lietus ūdeņi no kalna, uz kura atrodas estrāde, nonāk uz šīs ielas, krājās un plūst tālāk pa mazajām ieliņām. Lai uzlabotu esošo situāciju, svarīgi ir izbūvēt atbilstošu lietus ūdeņu kanalizācijas sistēmu. Kad tika pārbūvēts Jāņa Čakstes prospekts, transporta plūsma gāja pa šo ielu, līdz ar to tā bija ļoti sliktā stāvoklī, taču drīzumā tā tiks sakārtota,” norāda Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, aicinot iedzīvotājus būt iecietīgiem pret neērtībām būvdarbu laikā, jo rezultātā iegūs sakoptu apkārtni.

Līgums par Strēlnieku prospekta (posmā no Dārza ielas līdz Jāņa Čakstes prospektam) Ogrē pārbūvi ar būvuzņēmēju SIA “MT Sēta” tika noslēgts 2022.gada oktobrī. Būvprojektu izstrādāja SIA “BM-projekts", kas veic arī projekta autoruzraudzību, savukārt būvuzraudzību veic SIA “Akorda”.

Projekta ietvaros tiek pārbūvēts Strēlnieku prospekts ~1275 m garā posmā, tostarp notiek brauktuves seguma atjaunošana, ietves seguma atjaunošana/izbūve, sadzīves kanalizācijas, ūdensvada un lietus ūdens kanalizācijas izbūve, nobrauktuvju atjaunošana un izbūve, ātrumvaļņa izbūve un teritorijas sakārtošanas un labiekārtošanas darbi.