Pirmdiena, 22.04.2024 16:19
Armanda, Armands
Otrdiena, 21. novembris, 2023 09:04

Ogres DOMS atsāk sezonu ar jaunu rubriku kopā ar BK Ogre galveno treneri Uldi Švēdi

Dainis Pandars
Ogres DOMS atsāk sezonu ar jaunu rubriku kopā ar BK Ogre galveno treneri Uldi Švēdi
Otrdiena, 21. novembris, 2023 09:04

Ogres DOMS atsāk sezonu ar jaunu rubriku kopā ar BK Ogre galveno treneri Uldi Švēdi

Dainis Pandars

Sākot ar 21.novembri, iniciatīva Ogres DOMS uzsāk video podkāstu sezonu ar jaunu rubriku "Domino ar mācītāju", kurā pirmais viesis būs BK Ogre galvenais treneris Uldis Švēde. Saruna būs skatāma Youtube tiešraidē otrdien, pl.19:00 vietnē: youtube.com/OgresDOMS

Saruna noritēs izmantojot domino spēles elementus, kad raidījuma vadītājs Dainis Pandars noliekot domino kauliņu varēs uzdot jautājumu Uldim Švēdem, kamēr studijas viesis uz katru savu nolikto spēles kauliņu, varēs uzdot jebkuru sev interesējošo jautājumu mācītājam. Tādā veidā veidosies ne tikai dinamisks dialogs, bet sarunas beigās būs iespēja arī noskaidrot domino spēles uzvarētāju.

Uldis Švēde ir ne tikai galvenais treneris BK "Ogre" komandā, bet šajā vasarā kā Latvijas basketbola izlases trenera asistents piedalījās arī vēsturiskajā pasaules čempionātā Āzijā, kurā tika izcīnīta augstā piektā vieta.

Tā kā video podkāsts tiks translēts tiešraidē, tad skatītājiem būs iespēja uzdod arī savu jautājumu Youtube tiešraides čatā vai vietnē ej.uz/domsjauta.

Ogres DOMS raidierakstu vada mācītājs Dainis Pandars, kurš kopā ar uzaicinātajiem viesiem pārrunā un diskutē par dzīves svarīgākajiem jautājumiem. Pēdējā gada laikā viesu statusā ir bijis gan mūziķis Andris Kivicš, reperis Gačo, šovmens Kaspars Kambala, Ogres mērs Egils Helmanis uc.

Tāpat Ogres DOMS turpinās vēl četras citas rubrikas:

·       "Saruna ar ekspertu" – diskusija ar kādas sfēras profesionāli vai pārstāvi, lai pārrunātu sabiedrībā kādu aktuālu tēmu

·       "Ogres mācītāji" – aktuālu tēmu diskusija ar dažādu konfesiju garīdzniekiem

·       "Jautājumu un atbilžu laiks" – mācītājs Dainis Pandars atbild uz iesūtītajiem jautājumiem

·       "Tematiskie video" – kādu dvēselisku vai garīgu tēmu izklāsts īsu video formātā

Vairāk informācija: https://www.facebook.com/ogresdoms