Sestdiena, 18.05.2024 10:47
Ēriks, Inese, Inesis
Trešdiena, 8. maijs, 2024 11:12

Ogres Invalīdu biedrībai 35

Ogres Vēstis Visiem
Ogres Invalīdu biedrībai 35
Biedrības vadītāja Tamāra Molodcova un ilggadējā biedre Ausma Sondore
Trešdiena, 8. maijs, 2024 11:12

Ogres Invalīdu biedrībai 35

Ogres Vēstis Visiem

17. aprīlis Ogres Invalīdu biedrībai bija īpaša diena, jo tika atzīmēta biedrības 35 gadu jubileja.
Sociālā dienesta zāle bija svētdienīgi saposta, tur pulcējās Invalīdu biedrības ļaudis un ciemiņi. 35 gadu jubilejas pasākumu vadīja biedrības biedre Ausma Sondore, kura biedrībā darbojas jau 34 gadus.

Pasākums izdevās lielisks, jo, kā teica pati Ausma, gribējusi sagādāt prieku sev un visiem klātesošajiem. Jubilejas apsveicēju pulkā piedalījās Ogres pašvaldības domes priekšsēdētājs E. Helmanis, Sociālā dienesta vadītāja S. Ozoliņa, kā arī Ikšķiles Invalīdu biedrības biedri un pārstāve no sieviešu invalīdu biedrības «Aspazija» D. Grīnberga.

Skaistus novēlējumus jubilejā teica A. Ausjuka, kur pateicības vārdus pelnījušas ilgus gadus strādājošās biedrības vadītājas A. Oļševska un I. M. Linkuma. Liels paldies Ogres novada pašvaldībai un Sociālajam dienestam par atbalstu, kas Ogres Invalīdu biedrībai ļauj veiksmīgi darboties. Svētku pasākumā biedrības vadītāja Tamāra izsekoja Ogres Invalīdu biedrības gadu gaitai un atzina, ka ir bijis veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Ik gadu notikuši daudzi svētku un sporta pasākumi, darbošanās pulciņos, ekskursijas, kā arī jubilāru godināšana. Klātesošos klausītājus iepriecināja plašs trio koncerts ar dziesmām un dzejas rindām. Dziesmas, kuras zinājām, dziedājām līdzi. Daudzu dziesmu vārdus un mūziku sacerējusi Ogres invalīdu biedre Līga Mihaiļuka. 

Ogres Invalīdu biedrības biedri un ciemiņi bija ļoti gandarīti par kopā brīnišķīgi pavadīto laiku. Priecāsimies, lai arī turpmāk sekmīga darbošanās Ogres Invalīdu biedrībā!