Pirmdiena, 22.04.2024 16:50
Armanda, Armands
Trešdiena, 17. maijs, 2023 16:53

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus darbam Administratīvajā un Dzīvokļu jautājumu komisijā

Ogresnovads.lv
Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus darbam Administratīvajā un Dzīvokļu jautājumu komisijā
Ogresnovads.lv
Trešdiena, 17. maijs, 2023 16:53

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus darbam Administratīvajā un Dzīvokļu jautājumu komisijā

Ogresnovads.lv

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus darbam Ogres novada pašvaldības administratīvajā komisijā un Ogres novada pašvaldības Dzīvokļu jautājumu komisijā. Katrā šajā komisijā ir komisijas priekšsēdētāja vakance, komisijas sekretāra vakance un vairākas komisijas locekļu vakances. 

! Komisijas locekļiem sakarā ar viņu atrašanos komisijas sastāvā ir valsts amatpersonas statuss. Komisijā darbojas personas, kuras komisijas sastāvā ir apstiprinājusi Ogres novada pašvaldības dome.

Lai pretendētu uz apstiprināšanu komisijas locekļa amatā, personai ir jābūt ar augstāko izglītību (vēlams tiesību zinātnē, pedagoģijas vai sociālās labklājības jomā), apgūtām speciālām zināšanām vai profesionālajai pieredzei atbilstoši izvēlētās komisijas darbības kompetencei, kā arī prasmēm darbā ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word, teksta redaktors, elektroniskās tabulas, valsts datu sistēmas, e-pasts, internets) un biroja tehniku.

Pašvaldība piedāvā:

nepilnu darba laiku – līdz 40 stundām mēnesī;

darba samaksu – stundas tarifa likmi (8 EUR stundā);

iespēju veikt interesantu un atbildīgu darbu.

Piesakoties darbam uz komisijas priekšsēdētāja amatu, īpaši tiks vērtēta kandidāta motivācija izvēlētajam amatam, redzējums par komisijas darbu, kā arī ar komisijas darbu saistītu jautājumu pilnveidošanu un attīstīšanu Ogres novada attīstībai, kas pievienojams rakstiskā veidā savam pieteikumam. Piesakoties darbam komisijā, iesniedzējs iesniedz motivētu iesniegumu darbam izvēlētajā komisijā, savu Curriculum vitae (CV). Pieteikumu var iesniegt personīgi Ogres novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Brīvības ielā 33, Ogrē, vai jebkurā Ogres novada Valsts un pašvaldību vienotajiem klientu apkalpošanas centros vai Ogres novada pilsētu un pagastu pārvaldēs, vai sūtot uz elektronisko pasta adresi: ar norādi “Pieteikums darbam _______ komisijā (norādot konkrēto komisijas nosaukumu).

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2023. gada 23. maija plkst.17.00 (iesnieguma saņemšanas datums Ogres novada pašvaldībā). Nepieciešamības gadījumā Ogres novada pašvaldībai ir tiesības pagarināt pieteikumu iesniegšanas termiņu, informāciju par to publicējot pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv. Tālrunis uzziņām 65068762 (Personālvadības nodaļa).

Vairāk informācija ŠEIT