Trešdiena, 29.05.2024 05:18
Maksis, Raivis, Raivo
Sestdiena, 4. jūnijs, 2022 08:00

Ogres novada Sociālais dienests uzsāk ģimenes dienu aktivitātes

ogresnovads.lv
Ogres novada Sociālais dienests uzsāk ģimenes dienu aktivitātes
Sestdiena, 4. jūnijs, 2022 08:00

Ogres novada Sociālais dienests uzsāk ģimenes dienu aktivitātes

ogresnovads.lv

Piektdien, 3. jūnijā, Ogres novada Sociālā dienesta pagalmā Upes prospektā 16, Ogrē, notika ģimenes dienas pasākums “Pavasaris – prieka mirkļu pavediens”, kā ietvaros norisinājās dažādas aktivitātes ģimenēm - darbošanās darbnīcās, “Saimenieku” priekšnesumi, rokdarbnieču darbu izstāde – pārdošana, gleznošana kopā ar biedrību “Aspazija”, darbošanās ģimeņu atbalsta centrā kopā ar ukraiņu ģimenēm, kā arī kopīgas rotaļas un dejas.

Pasākumu atklāja Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa, kura pauda prieku par to, ka sociālajam dienestam ar savu svētku programmu ir iespēja pirmajiem ieskandināt nedēļas nogalē notiekošās ģimenes dienas. Viņa kopīgi ar pasākuma dalībniekiem kavējās pārdomās par to, kas ir ģimene. Tā ir droša vide ar cilvēkiem, kas dod drošības sajūtu, iespēju rūpēties vienam par otru, kā arī mācīties vērtības. Viņa novēlēja ikvienam ikdienā piedzīvot siltas, ģimeniskas sajūtas un izjust cilvēciskās vērtības.

Īpašu, smeldzīgu dziedājumu pasākuma apmeklētājiem dāvājaKijevas Nacionālās ērģeļu un kamermūzikas nama soliste Anna Labuta, koncertmeistare Gunta Trasūne. Dziedātāja izpildīja divas ukraiņu romances, kuras viņai atgādina par dzimteni, mīlestību pret savu zemi un vecākiem. Viņa pateicās latviešiem, kuri uzņēmuši pie sevis ukraiņus šajā grūtajā laikā, un visiem novēlēja veselību, veiksmi un mieru.

Dienas centra “Saime” un specializēto darbnīcu kolektīvs, veltot divas krāšņas dziesmas vecākiem, pateicās ģimenēm, kuras palīdzējušas ikdienas darbā un ir vienmēr atbalstošas,

Svētku ietvaros pasākuma apmeklētāji cienājās ar tradicionālo ukraiņu boršču, ko pagatavoja ukrainietes, kuras šobrīd apmetušās Lauberē.

Nedēļas nogalē Ogrē paredzēta plaša pasākumu programma. Pilsētā norisināsies izglītojošas, sportiskas, muzikālas, vizuāli baudāmas un izklaidējošas aktivitātes ģimenēm.