Sestdiena, 18.05.2024 08:58
Ēriks, Inese, Inesis
Otrdiena, 23. aprīlis, 2024 10:42

Ogres novadā turpinās dažādi būvniecības darbi

Ogresnovads.lv
Ogres novadā turpinās dažādi būvniecības darbi
Otrdiena, 23. aprīlis, 2024 10:42

Ogres novadā turpinās dažādi būvniecības darbi

Ogresnovads.lv

Ogres novadā turpinās pagājušajā gadā iesāktie būvdarbi ēku un un ielu pārbūves darbi.

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, pabeigti iekšdarbi, izņemot gaiteni. Notiek teritorijas labiekārtošanas un apzaļumošanas darbi. Saņemta būvkonstrukciju sadaļas ekspertīze par iekšējo kāpņu pārbūvi atbilstoši esošajai situācijai, kā arī vertikālā pacēlāja telpas izbūvei. Tiek veikti būvdarbu apjomu aprēķini to izbūvei.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve 

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, turpinās dažādi nobeiguma apdares darbi gan objekta iekšpusē, gan ārpusē, tai skaitā defektu labošana atbilstoši būvuzrauga un pasūtītāja norādījumiem. Uzsākta bibliotēkas mēbeļu ražošana (iebūvētās mēbeles) un piegāde. Tiek gatavota dokumentācija objekta nodošanai ekspluatācijā.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu. Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē 

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Turpinās iekšējo inženierkomunikāciju izbūve un apdares darbi, ārējās ventilējamās fasādes un liftu montāža, atsākti teritorijas labiekārtošanas darbi.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienību „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī. Vairāk par objektu: Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Ielu pārbūve Lielvārdē

Meža ielā ir pabeigti ietvju un nobrauktuvju bruģēšanas darbi, ir pasūtīti un tiek ražoti labiekārtojuma elementi (soliņi, atkritumu urnas). Pasūtītas nepieciešamās ceļa zīmes, to stabi ar konsoli, tiek veikta to ražošana.

Rembates iela – tiek veikti defektu remontdarbi, piemēram, bojāto apmaļu nomaiņa, pamata nesošās kārtas līdzināšana un tīrīšana. Tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi, tiks uzsākta asfaltbetona seguma virskārtas ieklāšana. Tiek plānoti kopīgā gājēju velo ceļa bruģakmens seguma izbūves darbi.

Darbus veic SIA “DSM Meistari”. Vairāk par objektu: Ielu pārbūve Lielvārdē 

Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē

Notiek pamata nesošo kārtu izbūve un uzturēšanas darbi, notekūdeņu sistēmas pilnveidošana vietās, kur ir atklājušās problēmas. Tiek veikta gājēju ietves un ielas apmaļu izbūve, kā arī izvērtēti iedzīvotāju ieteikumi saistībā ar projekta risinājumiem.

Būvdarbu veicējs ir SIA “MT Sēta”. Vairāk par objektu: Strēlnieku prospekta pārbūve Ogrē