Otrdiena, 23.04.2024 13:41
Georgs, Jurģis, Juris
Pirmdiena, 26. decembris, 2023 08:44

Ogres pansionāta iemītnieki Ziemassvētkos saņem labdaru atbalstu

ogresnovads.lv
Ogres pansionāta iemītnieki Ziemassvētkos saņem labdaru atbalstu
Pirmdiena, 26. decembris, 2023 08:44

Ogres pansionāta iemītnieki Ziemassvētkos saņem labdaru atbalstu

ogresnovads.lv

Ziemassvētki ir pārdomu laiks, kas vedina aizdomāties par daudzām lietām un vērtībām – notikumiem, cilvēkiem, labdarību. Arī šogad uzņēmums SIA “LS STEEL” un daudzi citi ir sarūpējuši dāvanas, iepriecinot seniorus, kuru ikdiena aizrit Ogres pansionātā.

Ogres rajona slimnīcas vadītājs Dainis Širovs norāda, ka pansionātā kā iestādē ir svarīgi, lai seniori te justos pēc iespējas labāk un mājīgāk, gaidīti un aprūpēti, un ir ļoti pateicīgs visiem, kuri ir atsaucīgi un šiem senioriem sniedz atbalstu, prieku, aizdomājas par viņu vajadzībām un kliedē viņu vientulību.

Jau vairākus gadus pansionāta iemītniekus svētkos atbalsta uzņēmums SIA “LS STEEL”. Lauris Līvs, uzņēmuma vadītājs, atklāj, ka Ziemassvētki ir došanas laiks, un uzņēmums šajā laikā vēlas iepriecināt tos, kuri šajos gaišajos, ģimeniskajos svētkos varbūt jūtas visvientuļāk, tāpēc ir sarūpējis Ziemassvētku paciņas un nelielu prieku. Uzņēmumam pateicīga ir arī Iveta Bleidele, SIA “Ogres rajona slimnīca” Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas vadītāja.

I.Bleidele norāda, ka pansionāta iemītniekiem atbalstu un prieku šogad snieguši arī daudzi citi. Pansionāts piedalās sociālā uzņēmuma Eņģeļu Pasts projektā “Ziemassvētku vecīša darbnīca 2022”, kurā katram senioram individuāli tiek sarūpētas praktiskas un ikdienā nepieciešamās lietas. I.Bleidele atklāj, ka šogad pansionāta senioriem 105 Ziemassvētku kartītes ir sarūpējuši bērni no Siguldas un Ogres novada un ir pateicīga bērniem par vēlmi iepriecināt ar savām siltām domām, kā arīIngas Lavrinovičas ģimenes iniciatīvai  “Lejas Zemzari”. Pansionāta vadītāja ir pateicīga arī “Fazer Latvija” par jau tradicionālo Ziemassvētku gardo sveicienu un novēlējumu kartītēm, lai sniegtu pansionāta senioriem uzmundrinājumu un iepriecinātu svētkos, kā arī Ogres pirmsskolas izglītības iestāžu “Zelta sietiņš” un “Dzīpariņš” bērniem par Ziemassvētku dzejolīšiem un dāvaniņām; Ogres 1. vidusskolas skolēniem, pedagogiem un vecākiem par sagādātajām dāvanām, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 7.b klases skolēniem un klases audzinātājai par sveicieniem un praktiskajām dāvanām; Tik Tok blogerei Dillei par saldajām dāvanām; Evijai no SAC “Ezerkrasti” par muzikālo priekšnesumu; draudzei “Vārda Spēks” un Ogres Trīsvienības Baptistu draudzei par garīgo piepildījumu, kā arī Hartmaņu ģimenei (Zanei, Dacei, Jānim, Krišjānim, Teodoram, Eleonorai) par sagādātajām dāvanām!