Pirmdiena, 27.05.2024 15:14
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Piektdiena, 18. augusts, 2023 13:05

Ogres pilsētas svētkos meklēs Ogres novada garšu

Ogresnovads.lv
Ogres pilsētas svētkos meklēs Ogres novada garšu
Attēls - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 18. augusts, 2023 13:05

Ogres pilsētas svētkos meklēs Ogres novada garšu

Ogresnovads.lv

Ogres novada iedzīvotāji un viesi Ogres pilsētas svētku laikā aicināti piedalīties Ogres novada garšas meklējumos, degustējot konkursa dalībnieku piedāvātos meistarstiķus, vērtējot tā nosaukumu, kā arī piedaloties balsojumā par unikālo Ogres novada garšu. Konkurss sāksies 19.augustā plkst.12.00 uz Ogres novada Kultūras centra kāpnēm Brīvības ielā 15, Ogrē.

Konkursa mērķis ir atklāt Ogres novadam raksturīgu un unikālu garšu (ēdienu vai dzērienu) un tā īpašo nosaukumu. Piešķirot šim ēdienam novadu reprezentējošu nosaukumu, tiks veicināta novada atpazīstamība, tūrisma jomas un uzņēmējdarbības vides attīstība. Līdz 16.augustam tika aicināti pieteikties talantīgi un radoši garšu meistari (iedzīvotāji, komersanti un mājražotāji).

Produktus vērtēs konkursa apmeklētāji un konkursa žūrija vismaz piecu cilvēku sastāvā. Konkursa apmeklētāju balsojumam un komisijas žūrijas balsojumam būs vienlīdzīgs vērtējums rezultātu noteikšanā.

Ja konkursa 1.kārtā balsojuma rezultātā divi vai vairāk Ogres novada garšas un ēdiena nosaukuma pretendentu būs saņēmuši vienādu vai līdzīgu punktu skaitu (līdz 15 punktu intervālam), tiks rīkota konkursa nākamā kārta. Par uzvarētāju tiks atzīts konkursa dalībnieks, kurš balsojumā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu.

Vairāk informācijas par konkursa norisi Ogres novada pašvaldības domes 20. jūlija apstiprinātajā konkursa nolikumā, kas pieejamas vietnē www.ogresnovads.lv.