Trešdiena, 24.07.2024 08:48
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Pirmdiena, 14. augusts, 2023 19:15

Ogres pilsētas svētku laikā tiks vākti ziedojumi Ukrainai

Ogresnovads.lv
Ogres pilsētas svētku laikā tiks vākti ziedojumi Ukrainai
Foto: Egils Helmanis
Pirmdiena, 14. augusts, 2023 19:15

Ogres pilsētas svētku laikā tiks vākti ziedojumi Ukrainai

Ogresnovads.lv

Ogres pilsētas svētku laikā ikvienam būs iespēja atbalstīt Ukrainas tautu, ziedojot naudu automašīnas iegādei, uz kuras tiks uzstādīti prožektori un pretgaisa aizsardzības iekārta civilo iedzīvotāju aizsardzībai.

Ukrainas aizstāvji varonīgi cīnās pret iebrucējiem, pret agresorvalsts tīkojumiem sagrābt, piesavināties svešas teritorijas, iznīcināt ukraiņu tautu, iznīcināt tās kultūru, vēsturiskās un mūsdienu vērtības.

“Mēs bieži vien nenovērtējam, cik liela vērtība ir miers. Ukraiņu tauta jau otro gadu dzīvo nemitīgās apšaudēs. Iet bojā bērni, vecāki, vecvecāki… Mēs pamazām pierodam pie tā, ka Ukrainā notiek karadarbība, bet Ukrainas uzvara ir atkarīga arī no mūsu atbalsta! Mūsu spēkos ir sniegt palīdzīgu roku Ukrainas tautai. Paldies ikvienam, kas jau līdz šim ir atbalstījis Ukrainu, un aicinu arī šoreiz būt aktīviem, ziedojot automašīnas iegādei,” aicina Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis.

Ziedojumu vākšanai Ukrainas atbalstam biedrība “Ogres novada attīstībai” ir atvērusi ziedojumu kontu: biedrība “Ogres novada attīstībai”, konta nr. LV40UNLA0055003724082, ziedojuma mērķī norādot “Atbalsts Ukrainai”. Ziedot naudu varēs arī Ogres pilsētas svētku laikā, kad speciāla šim mērķim iekārtota ziedojumu kaste atradīsies:

18. augustā Ogres Valsts ģimnāzijas ēkas atklāšanas pasākumā,

19. augustā no plkst. 11.00 līdz 16.00 pie Jauniešu mājas Ogrē, Brīvības ielā 40, no plkst. 16.30 - pie Ogres novada Kultūras centra un vēlāk pasākumos visā Ogres novadā.

Ziedojumu vākšanas akcija automašīnas iegādei Ukrainai notiks līdz 20. septembrim.

{gallery}Ukraina{/gallery}