Sestdiena, 20.07.2024 20:56
Ramona, Ritma
Trešdiena, 27. jūlijs, 2022 10:09

Ogres Valsts ģimnāzija aicina darbā skolotājus

ogresnovads.lv
Ogres Valsts ģimnāzija aicina darbā skolotājus
Trešdiena, 27. jūlijs, 2022 10:09

Ogres Valsts ģimnāzija aicina darbā skolotājus

ogresnovads.lv

Saistībā ar strauju Ogres Valsts ģimnāzijas (OVĢ) attīstību un paplašināšanos, skola aicina darbā angļu valodas, fizikas un inženierzinību, fizikas, dizaina un tehnoloģiju, kā arī programmēšanas pamatu skolotājus. Kandidāti aicināti pieteikties līdz 15. augustam, lai kļūtu par daļu no profesionālas skolotāju komandas, kurai būs iespēja strādāt mūsdienīgā, kvalitatīvā darba vidē.

OVĢ nākamo divu gadu laikā kļūs par vienīgo vispārējās vidējās izglītības iestādi Ogres pilsētā. Skolā mācīsies tikai 10. – 12. klašu skolēni vienā no četriem novirzieniem: “Cilvēks un sabiedrība”, “Kultūra un mākslas”, “Inženierzinātnes un tehnoloģijas” un “Dabaszinātnes”.

Konkurētspējīga darba vide

2022. gadā uzceltajā skolas ēkā gan skolotājiem, gan skolēniem būs iespēja strādāt un mācīties mūsdienīgā vidē. Mācību kabineti ir aprīkoti ar nepieciešamajām tehnoloģijām un ierīcēm, lai nodrošinātu pilnvērtīgu katra mācību priekšmeta apguvi. Ikvienam skolēnam un skolotājam tiks nodrošināts portatīvais dators. Skolotājiem tiek piedāvāts konkurētspējīgs atalgojums un pirmā gada laikā profesionālu atbalstu sniegs mentors.

Skola rūpēsies arī par skolotāju labsajūtu, piedāvājot atsevišķas telpas atpūtai un darbam, dienas ritmā paredzot pusdienlaiku, skolas ēdnīcā nodrošinot veselīgu un kvalitatīvu piedāvājumu un dodot pieeju mūsdienīgām sporta zālēm. Skolotājiem būs veselības apdrošināšana, atvaļinājuma pabalsts, iespēja saņemt prēmijas un naudas balvas par teicamu un izcilu sniegumu darbā, kā arī iespēja pretendēt uz dienesta dzīvokli.

Skolotājam jānodrošina mūsdienīgs mācību process

No topošajiem skolotājiem OVĢ sagaida mācību satura pārzināšanu, izpratni un pieredzi mūsdienīga mācību procesa nodrošināšanā, pieredzi darbā ar jauniešiem, pozitīvu attieksmi iekļaujošas izglītības un skolēnu atbalsta nodrošināšanā. Skolotājam ir jābūt motivētam darbam, mērķtiecīgam, neatlaidīgam, orientētam uz jauniešiem nozīmīgiem rezultātiem, ar vēlmi un prasmi lūgt un saņemt atgriezenisko saiti, lai izmantotu to profesionālajai pilnveidei. Skolotājam ir jāatbilst ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Par pieteikšanos

Informācija par katru no vakancēm ir pieejama šajā saitē. Lai pieteiktos, līdz 15. augustam jānosūta savs dzīves gājuma apraksts (CV) uz e-pasta adresi  un jāaizpilda pieteikuma anketa šajā saitē.

Par OVĢ

Skolas misija ir būt novada vispārējās izglītības centram, kurā skolēns kļūst par atbildīgu pārmaiņu virzītāju un apzinās savu lomu sabiedrības un apkārtējās vides veidošanā. Skolas vīzija ir: “Ilgtspējīga izglītība, kas pedagogu, vecāku un sabiedrības mijiedarbībā veicina skolēnu individuālās intereses pētniecībā, zinātnē, radošajā darbībā un sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī attīsta vispusīgu, emocionāli inteliģentu un karjeras izvēlē motivētu personību.”

OVĢ vērtības ietvertas trīs vārdos: (paš)iniciatīva, inteliģence un atbildība. Uzsākot mācības Ogres Valsts ģimnāzijā, tās virza skolotājs un vecāki, pieņemot lēmumus, atbalstot izaugsmi un esot līdzās izvēlētajā ceļā. Mācību procesa laikā un kļūstot par absolventu, skolas vērtības ir izkopis katrs skolēns, lai nestu labos vārdus un darbus tālāk – pilsētas, sabiedrības vai valsts labā.

Papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar OVĢ direktori Innu Zeņkeviču (, 65035690, 29506480).