Sestdiena, 18.05.2024 09:13
Ēriks, Inese, Inesis
Piektdiena, 5. aprīlis, 2024 12:14

Pasākumi nedēļas nogalē Ogres novadā

Pasākumi nedēļas nogalē Ogres novadā
Piektdiena, 5. aprīlis, 2024 12:14

Pasākumi nedēļas nogalē Ogres novadā

Informācija par daudzveidīgajām pasākumiem Ogres novadā šajā nedēļas nogalē no 5.-7. aprīlim.

5. aprīlis

Tikšanās senioriem AR PAVASARI SIRDĪ Ķeipenē – plkst.11.00 Ķeipenes Tautas namā tikšanās senioriem – muzikālie sveicieni, dejas un aktīvas nodarbes.

Izrāde bērniem ZOBU FEJAS BALLĪTE Ikšķilē – plkst.17.00 un 19.00 Ikšķiles Tautas namā izrāde bērniem "Zobu fejas ballīte" – jautras dziesmas, dejas un daudz gardu bonbongu.

Filma MARIJAS KLUSUMS Lielvārdē – plkst. 18.00 Lielvārdes Kultūras namā filma “Marijas klusums” – vēsturiska drāma, kas veidota pēc teātra un kino aktrises Marijas Leiko dzīvesstāsta un vēsta par viņas dzīves pēdējiem gadiem, kad aktrise dodas uz Padomju Savienību, lai parūpētos par savu mazmeitu un kļūst par Staļina iniciētās latviešu iznīcināšanas akcijas liecinieku un upuri.

Rokopera SFINKSA Ogrē – plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centrā jauniestudējumā atdzimst Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes rokopera “Sfinksa” – muzikāls stāsts par slavenā pareģa Eižena Finka suģestējošo likteni.

6. aprīlis

Nūjošanas pārgājiens Ogrē– plkst. 9.00 Oveselība aicina uz nūjošanas pārgājienu cikla “Iepazīsti Ogres novadu!” atklāšanas pārgājienu.

Pasākums atbildīgiem vecākiem Ogrē – Oveselība aicina jaunos vecākus ar mazuļiem uz Pasaules veselības dienai veltīto pasākumu atbildīgiem vecākiem, kas no plkst.10.30 norisināsies Ogres Centrālajā bibliotēkā.

Adīšanas meistarklase Lauberē– plkst. 11.00 Lauberes Kultūras namā Adīšanas meistarklase ar Ilzi Haku.

Meistarklase SATIEC SAVU MEISTARU Tīnūžos– plkst.11.00 Tīnūžu Tautas namā meistarklase “Padomi par tautas tērpa komplektēšanu un darināšanu. Vilnas šķeterēšana ar ratiņu”.

Animācijas filma BAISULE Jumpravā– plkst. 11.00 Jumpravas pagasta Kultūras namā animācijas filma “Baisule” – kādai meitenei ir jāpārvar bailes un jādodas uz noslēpumainu gaismas pilsētu, lai izglābtu tēvu no bīstama zinātnieka un novērstu savas planētas iznīcību.

Ogres novada deju kolektīvu skate – koncerts PA DEJAS CEĻU PAVASARĪ Ogrē -plkst. 12.00 piedalās Ogres novada jauniešu un senioru deju kolektīvi; plkst. 16.15 – Ogres novada vidējās paaudzes deju kolektīvi.

SATIEC SAVU MEISTARU Ogresgalā– no plkst.12.00 Ogresgala Tautas namā etnogrāfiskās kokles spēles meistarklase ar Līgu Skujiņu.

Ogresgala pagasta stāsti: KULTŪRAS DZĪVE CIEMUPĒ GADSIMTA GARUMĀ - aicinām dalīties ar savām atmiņām, fotogrāfijām un stāstiem kārtējā stāstu pēcpusdienā plkst. 14.00 Ciemupes Tautas namā.

Jauktā kora LINS koncerts Ķegumā – plkst. 17.00 Ķeguma Tautas namā Jauktā kora “LINS” pavasara koncerts kopā ar viesiem – Zani Tālumā un dziesminieku ansambli “Ķeguma ducis”.

7.aprīlis

Aušanas meistarklase Suntažos – plkst. 10.00 Suntažu pagasta ''GUNDEGĀS'' iepazīšanās ar stellēm un aušanu.

SATIEC SAVU MEISTARU 2024 Ogrē – plkst. 11.00 Ogres novada Kultūras centra TLMS SAIVA nodarbību telpā meistarklase “Aušana. No diega līdz audeklam”.

SATIEC SAVU MEISTARU 2024 Ciemupē – plkst. 11.00 Ciemupes Tautas namā metāla rotu darināšanas meistarklase ar Mārci Mūrnieku.

Koncerts DŽEZA PASAULES RITMOS Ikšķilē – plkst. 11.30 Ikšķiles ev.lut.sv.Meinarda baznīcā koncerts kopā ar Evilenu Protektori (vokāls), Kristu Saržantu (klavieres), Tomu Timofejevu (kontrabass), Krišjāni Bremši (perkusijas).

Patīkamu atpūtu Ogres novadā!