Sestdiena, 13.07.2024 21:37
Margarita, Margrieta
Trešdiena, 18. janvāris, 2023 13:03

Pievienojies Ikšķiles Senioru skolai!

ogresnovads.lv
Pievienojies Ikšķiles Senioru skolai!
Trešdiena, 18. janvāris, 2023 13:03

Pievienojies Ikšķiles Senioru skolai!

ogresnovads.lv

Mūsu seniori ir ļoti dažādi. Ir seniori, kuri ir ikdienā aktīvi, daudz iesaistās mazbērnu pieskatīšanā, kādi citi vēl strādā nepilnas slodzes darbos, kādam aprūpē mazdārziņš, bet kāds cits rūpējas par kādu no radiniekiem.

Ir seniori, kas dzīvo vieni paši, bet kādi citi dzīvo ģimenes lokā. Daži no senioriem ir atraduši senioru skolā domubiedrus, varbūt pat draugus, kāds cits atnāk tikai papildināt savas zināšanas vai izkustēties; kāds apmeklē tikai vingrošanas nodarbības, kāds mācās tikai datorus, bet kādam citam vairāk cieņā ir vēstures un filozofijas lekcijas. Jebkurā gadījumā – lai cik dažādi, visi ir gaidīti uz Ikšķiles Senioru skolas nodarbībām.

Ikšķiles Senioru skola tika veidota ar mērķi iesaistīt seniorus savas dzīves kvalitātes saglabāšanā – lai seniori pēc došanās pensijā vai jau pirms tam varētu piedalīties skolas organizētajās aktivitātēs, lai saglabātu sociālo iesaisti, interesei par jauno; uzturētu sevi fiziskā forma, papildinātu digitālās vai angļu valodas prasmes. Novecošana ir dabīgs dzīves posms, kas nes līdzi dzīves izmaiņas un spēju samazināšanos, bet ir iespējams līdzdarboties, lai dzīves kvalitāte saglabātos.

Tuvāko mēnešu laikā bez vingrošanas, valodu un datorapmācības nodarbībām plānojam tikšanos ar novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani, antroposofās medicīnas ārsti Gitu Gaņģi, izmēģināt spēku cigunā un prāta spēlēs, iepazīt deju meditāciju, kā arī citas aktivitātes.

Aicinām pievienoties mūsu pulciņam arī jaunus dalībniekus. Nebīstieties, ja nevienu mūsu skolā nepazīstat – ar laiku iepazīšanās notiek pati no sevis.

Vairāk informācijas pa tālruni 26430459 (Sanita), e-pastā , kā arī Facebook profilā šeit:

Informāciju sagatavoja Sanita Bertmane, Ikšķiles Senioru skolas vadītāja