Otrdiena, 23.04.2024 13:28
Georgs, Jurģis, Juris
Piektdiena, 25. augusts, 2023 14:54

Restorānu labdarības akcijā atbalstīs SOS ģimenes; piedalās arī restorāns Ikšķilē

Leta
Restorānu labdarības akcijā atbalstīs SOS ģimenes; piedalās arī restorāns Ikšķilē
Foto - pixabay.com
Piektdiena, 25. augusts, 2023 14:54

Restorānu labdarības akcijā atbalstīs SOS ģimenes; piedalās arī restorāns Ikšķilē

Leta

Šogad jau devīto gadu pēc kārtas notiks labdarības akcija "Aizved savējos uz restorānu - palīdzi citiem tikt uz skolu!", un 29.augustā plkst.10.00 restorānā "Hercogs Garden" Mārupē, Malduguņu ielā 2, notiks preses brokastis, kurās informēs par labdarības akciju. Kā aģentūru LETA informēja pasākuma pārstāvji, akcijas dalībnieki aicina ģimenes visā Latvijā 1.septembrī doties svētku pusdienās vai vakariņās uz kafejnīcām un restorāniem, kuri atbalsta labdarības akciju "Aizved savējos uz restorānu - palīdzi citiem tikt uz skolu!". Sagādājot svētkus savai ģimenei, restorānu viesi vienlaikus atbalstīs arī bērnus, kuri aug SOS ģimenēs un SOS jauniešu mājās.

Restorāni, kuri piedalās akcijā, apņēmušies 10% no saviem svētku dienas ieņēmumiem ziedot SOS bērnu ciematu ģimenēs augošo bērnu skolas gaitu atbalstam. Kopumā šī gada akcijā piedalās 94 restorāni un kafejnīcas Rīgā, Mārupē, Jūrmalā, Bauskā, Ikšķilē, Aizkrauklē, Valmierā, Cēsīs, Līgatnē, Kuldīgā, Liepājā, Rojā, Kolkā un citviet Latvijā.

Akcijā "Aizved savējos uz restorānu - palīdzi citiem tikt uz skolu!" piedalīsies "3 pavāru restorāns", "Tam labam būs augt", "Bbāra restorāns", "Cabo Cafe", "Casa Nostra", "Cydonia", "Fazenda", "Neiburgs", "Parunāsim", "RamenRiga", "Rosemarine", "St.Black", "Stock Pot", "Vairāk Saules" Rīgā, "Hercogs" un "Hercogs Garden" Mārupē, "36. Line Grill Restaurant", kafetērija "Bitīte", "Cafe 53" un restorāns "Neptūns" Jūrmalā, restorāns "Mūza" Bauskā, Mālpils muižas restorāns, kafejnīca "Bastions", restorāns "Rātes vārti", picērija "Vīnkalni" un restorāns "Wolmar" Valmierā, "Valdeko bistro" Valmiermuižā, restorāns "Kest" Cēsīs, "Pavāru māja" Līgatnē, restorāns "Brandīns" Ikšķilē, "KWB Street food" restorāns Aizkrauklē, restorāns "Street Burger" Liepājā, restorāns "Bangert’s" Kuldīgā, kafejnīca "Spura" un restorāns "Otra puse" Rojā, kafejnīca "Divjūriņas" Kolkā, kafejnīca "Wild’n’Free" Melnsilā, kā arī "Hesburger" restorāni visā Latvijā.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centru "Airi vecākiem" vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), vairākās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Valmierā atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 130 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Kopumā visās SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.