Trešdiena, 24.07.2024 08:07
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Ceturtdiena, 21. marts, 2024 14:31

Sociālie darbinieki atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu

Ogresnovads.lv
Sociālie darbinieki atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu
Ceturtdiena, 21. marts, 2024 14:31

Sociālie darbinieki atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu

Ogresnovads.lv

20. martā par godu Vispasaules sociālā darba dienai Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki pulcējās Ogres teātra telpās, lai pateiktu paldies viens otram un paši sev par darbu, kuru dara sabiedrības labā.

Saviem kolēģiem par ieguldīto darbu, rūpēm par līdzcilvēkiem, pieredzes nodošanu, sniegto atbalstu ikdienā lielu paldies teica Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Ozoliņa: “Pēdējo gadu laikā mēs saskaramies ar ļoti daudziem izaicinājumiem, aizpildām robus izglītības, veselības, tieslietu un citās sistēmās, no valsts saņemam arvien jaunus uzdevumus. Tomēr vienlaikus saprotam, ka tas ir  uzticības mandāts – mēs esam stiprākā un radošākā darba veicēji. Lai laba veselība, dzīvesprieks, gūstiet prieku viens no otra, baudiet šīs dienas svētkus un palaidiet dvēseli palidot!”

mceu_74237904811711024233041.jpg

Sociālā dienesta darbiniekus svētkos sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš, uzsverot viņu darba nozīmīgumu. “Paldies par smago un atbildīgo darbu, ko jūs ikdienā veicat. Mēs patiesi to novērtējam. Jūs esat cilvēki, uz kuriem var paļauties. Tie, kas strādā ar iedzīvotājiem, kam visvairāk nepieciešama palīdzība. Vēlu arī turpmāk veiksmi darbos un neizsīkstošu enerģiju sniegt palīdzību grūtībās nonākušiem iedzīvotājiem.”

mceu_94096933321711024274324.jpg

Pasākuma laikā tika godināti sociālie darbinieki, kuri papildus saviem tā jau apjomīgajiem darba pienākumiem atrod iespēju darīt vēl vairāk un nāk ar savu iniciatīvu. Pateicības rakstus saņēma:

 • Armands Skarbulis par atsaucību un iesaisti Sociālā dienesta darbības nodrošināšanā;
 • Ilona Āriņa par atsaucību un iesaisti Sociālā dienesta darbības nodrošināšanā;
 • Raita Zemberga par ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus;
 • Lana Feigina par ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus;
 • Evija Rutmane par atsaucību un ieguldījumu atbildīgi veicot darba pienākumus, iesaistoties sociālā darba aktivitātēs arī ārpus tiešajiem darba pienākumiem;
 • Ņina Asare par atsaucību un iesaisti Sociālā dienesta darbības nodrošināšanā;
 • Olga Gavriļenko par atsaucību, jauno kolēģu ievadīšanu darbā un atbalsta sniegšanu;
 • Marika Stepāne par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus, un sniegto atbalstu kolēģiem;
 • Inga Orbidāne par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus; 
 • Inga Strazdiņa par atsaucību, ieguldījumu un atbalsta sniegšanu kolēģiem;
 • Marina Ivanova par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus; 
 • Linda Jonāne par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus; 
 • Diāna Keiviša par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus; 
 • Evita Gūtmane par atsaucību, ieguldījumu un atbalsta sniegšanu kolēģiem;
 • Vija Gudļevska par atsaucību, ieguldījumu un atbalsta sniegšanu kolēģiem;
 • Katrīne Kondratjuka par atsaucību un iesaistīšanos pilotprojektā, sniedzot juridisko palīdzību  Ogres novada iedzīvotājiem;
 • Aija Žurēviča par atsaucību un ieguldījumu, atbildīgi veicot darba pienākumus.

Jāatzīmē, ka 2023. un 2024. gadā arī citi Ogres novada Sociālā dienesta darbinieki ir saņēmuši pateicības par savu darbu ikviena dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Pateicību par ilggadēju dalību un ieguldījumu nometnes “IE[SPĒJA] organizēšanā saņēmis Jurijs Lanavojs, Vita Saleniece Šmaukstele, Inga Vairoga, Andris Buholcs, Zanda Vītola un Sabīne Irbēna.

Par iniciatīvu un personisko ieguldījumu, sniedzot atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem un Ukrainas aizstāvjiem cīņā pret krievijas agresiju, pateicības ir saņēmusi Zanda Vītola, Sabīne Irbēna, Skaidrīte Mačukāne, Ilze Sauleskalne, Laila Misuļina, Jolanta Mickeviča.

Savukārt par ieguldījumu un ilggadēju dalību mini futbola turnīros “Seni Cup” personām ar īpašām vajadzībām pateicības saņēmuši Svetlana Bobrova, Sandra Krūmiņa un Aleksandrs Grigjānis.

Ogres novada Sociālais dienests izsaka lielu pateicību Ogres teātrim par sagādāto dāvanu – L. Akurāteres izrādi “Uz vienas stīgas”!