Sestdiena, 13.07.2024 21:36
Margarita, Margrieta
Trešdiena, 14. februāris, 2024 10:36

Specializētajās darbnīcās izgatavotas 1300 ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem

Informāciju sagatavoja Ogres novada Sociālā dienesta Specializētās darbnīcas
Specializētajās darbnīcās izgatavotas 1300 ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem
Trešdiena, 14. februāris, 2024 10:36

Specializētajās darbnīcās izgatavotas 1300 ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem

Informāciju sagatavoja Ogres novada Sociālā dienesta Specializētās darbnīcas

Ogres novada Sociālā dienesta Specializētajās darbnīcās ir noslēdzies atbildīgs desmit dienu darbs, kura laikā tika izgatavotas 1300 ierakumu sveces Ukrainas aizstāvjiem.
Ar gaišām domām un patiesu mīlestību tās šodien tika nodotas Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Egilam Helmanim, kurš tuvākajā laikā kopā ar kolēģiem dosies uz Ukrainu.
Šogad sveču izgatavošanas process bija ļoti jaudīgs, jo tajā iesaistījās ne vien jaunieši no skolotājas Skaidrītes Mačukānes vadītās sveču darbnīcas, bet darboties pieteicās arī kokapstrādes, keramikas un rokdarbu darbnīcā strādājošie, lai gala rezultātā varētu izgatavot un nosūtīt puišiem uz frontes līniju pēc iespējas vairāk ierakumu sveču.
Mūsu pašu spēkiem savāktie materiāli – sveces, sveču gali, skārda bundžas un kartons, ļoti ātri beidzās. Bet mūsos bija ļoti liela vēlme turpināt darīt. Pateicoties daudzu cilvēku ieinteresētībai un atsaucībai, mēs spējām paveikt ļoti daudz!
PALDIES Ogres 1.vidusskolas skolotājai INESEI NOLMANEI par skolēnu un viņu ģimeņu iesaistīšanu sveču izgatavošanā un nepieciešamo materiālu ziedošanā.
PALDIES RAITIM VĪTOLAM par milzum daudz skārda bundžām. Bez Raita atbalsta mēs nebūtu varējuši izgatavot tik daudz ierakumu sveču, cik šodien nosūtījām karavīriem.
PALDIES Ģimenes atbalsta dienas centram Ogresgalā, kur bērni kopā ar audzinātāju DZINTRU BORMANI izgatavoja sveces, lai tās pievienotu sūtījumam uz frontes līniju.
PALDIES Lēdmanes pamatskolai un personīgi SANTAI LĀCEI-LEPEREI par sveču vākšanas akciju skolā. Kopīgiem spēkiem skolēni savāca 20,6 kg vaska.
PALDIES VPDK "Aija" dejotājiem, kuri visu janvāra mēnesi ēda konservus, lai Specializēto darbnīcu jauniešiem būtu materiāls sveču izgatavošanai.
PALDIES IGORAM ORLOVAM par nepārtraukto kartona piegādāšanu.
PALDIES SANTAI POPENKOVAI par Ogres Dzemdību nodaļas kolēģu aktīvu iesaisti materiālu ziedojumu vākšanas akcijā.
PALDIES Ogres pilsētas un novada iedzīvotājiem, kuri gan personīgi nesa, gan sūtīja sveču izgatavošanai nepieciešamos materiālus.
Sveču izgatavošanas procesā tika ieguldīts ne vien darbs, bet arī labās domas, pozitīva enerģija un ļoti liela mīlestība!
Paldies ikvienam, kurš deva savu pienesumu ierakumu sveču izgatavošanas procesā!