Trešdiena, 24.07.2024 08:59
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne
Svētdiena, 11. septembris, 2022 10:00

"TePaT" Jumpravā

Jumpravas kultūras nams
"TePaT" Jumpravā
Svētdiena, 11. septembris, 2022 10:00

"TePaT" Jumpravā

Jumpravas kultūras nams

Noilgojušies pēc aktīvas un sportiskas atpūtas, jumpravieši un ciemiņi no kaimiņu pilsētām un pagastiem ieradās uz vasaras noslēguma pasākumu “TePaT” JUMPRAVĀ!

Pasākums tika atklāts ar pašiem mazākajiem sportistiem DIP-DAP braucienā. Šoreiz ātrums nebija galvenais, bet gan vizuālais tēls un braucamrīks. Pēc Lielvārdes Sporta centra direktora Ainara Puķīša uzrunas, braucēji varēja uzsākt goda apli apkārt Jumpravas kultūras namam.

Tikmēr Jumpravas estrādes parkā norisinājās liela rosība, jo bija sākusies pieteikšanās pludmales volejbolā, ielu basketbolā un MTB velo krosā.

Pludmales volejbola sacensības norisinājās no plkst.12.30 līdz plkst.18.30, jo pludmales volejbolā bija pieteikušās 12 vīriešu komanda, 9 sieviešu komandas, 8 mix komandas. Kopā 29 komandas. Necerēti daudz dalībnieki tieši pludmales volejbolā, par ko ļoti priecājamies.

Kamēr sportisti gaidīja savu kārtu spēlēt, Lielvārdes Sporta centra direktora vadībā varēja piedalīties galda tenisa turnīrā.

Emocijas pārpildīja arī basketbolu laukumu, jo tur norisinājās 3x3 basketbols, kurā tika noskaidrota labākā vīriešu komanda starp pasākuma “TePaT” Jumpravā apmeklētajiem.

Pēc 3x3 basketbola sacensībām notika “King of the Court” kopā ar basketbolistu un profesionālu dankotāju - Kristapu Dārgo. Uzzinājām laukuma karali gan vīriešu grupā, gan bērnu grupā.

Jumpravieši ir lieli velobraukšanas entuziasti. MTB velo krosu nepacietīgi gaidīja gan lieli, gan mazi. Velobraukšanas sacensībās piedalījās vairāk kā 50 riteņbraucēji septiņās vecuma grupās.

Tāpat kopā ar Jumpravas jauniešiem bija iespēja piedalīties disku golfa sacensībās.

Lai vēl vairāk izkustētos un iepazītu Jumpravas apkārtni, varēja piedalīties orientēšanās spēlē “TePaT” Jumpravā.

Radošuma un mākslinieciskuma pieskārienu pasākumā deva Santa Kora Barzana Crespo, ar kuru bērni un pieaugušie varēja veidot krāsainās smilšu glezniņas un izveidot kopīgu krāsaino smilšu glezniņu mandalu.

Kopā ar ģimeni un draugiem varēja izmēģināt lidojošo maisiņu spēli vai uzspēlēt domino.

Visas dienas garumā varēja lēkāt piepūšamajās atrakcijās un izbraukt ar velokartiem, kā arī pēc kārtīgas sportošanas ieēst kādu garšīgu burgeri. Saldumu mīļiem bija iespēja iegādāties kādu našķi.

Sportiskas, aktīvas un radošas dienas noslēgumā apbalvojām godalgoto vietu ieguvējus visās aktivitātes.

Paldies pasākuma “TePaT” Jumpravā draugiem un atbalstītājiem, kuri bija sarūpējuši balvas 1., 2. un 3. vietas ieguvējiem - Fazer Latvija SIA, izklaides parks “Avārijas brigāde”, atpūtas komplekss “Klidziņa”, Džungļu parks, zemnieku saimniecība “Kumelītes”, sabiedrība ar ierobežotu atbildību “MĀRIS & Co”, Mr.Plūme sidra darītava, Kristaps Dārgais, Jumpravas pagasta pārvalde, Lielvārdes Sporta centrs.

Tumsai iestājoties, ballīte turpinājās Jumpravas kultūras namā kopā ar muzikantu Ravi un DJ MFZ.

Jumpravas kultūras nams saka lielus pateicības vārdus katram, kurš pielika palīdzīgu roku pasākuma “TePaT” Jumpravā tapšanā un organizēšanā - Ainaram Puķītim, Kristapam Dārgajam, Kristapam Skudram, Pēterim Beķerim un viņa komandai, Ilvai Biķerniecei un Jumpravas jauniešiem “Nagliņas”, Santai Kora Barzana Crespo, Antrai Mārcēnai, Mārtiņam Jansonam, Ivitai Zadiņai, Artai Jurgensonei, Mihailam Krjučkovskim, Zanei Skraučai, Edžum Rutmanim un brīvprātīgajiem jauniešiem – Vitai un Armandam.

Paldies arī katram, kurš apmeklēja pasākumu un padarīja šo dienu par svētku dienu! Tiekamies jau pavisam drīz Jumpravas Kultūras nama pasākumos.

Fotogalerija šeit: