Sestdiena, 20.07.2024 03:53
Ramona, Ritma
Piektdiena, 27. oktobris, 2023 10:23

Valsts svētkos godinās meņģeliešus

Meņģeles pagasta pārvalde
Valsts svētkos godinās meņģeliešus
Attēls - www.ogresnovads.lv
Piektdiena, 27. oktobris, 2023 10:23

Valsts svētkos godinās meņģeliešus

Meņģeles pagasta pārvalde

Pagājušajā gadā valsts svētku pasākuma ietvaros tika aizsākta jauna tradīcija Meņģelē – īpaši tika godināti vietējie ļaudis, kuri atbalsta līdzcilvēkus, iesaistās pagasta sabiedriskajā dzīvē, no sirds veic savu darbu. Svētku pasākumā Meņģelē bija sapulcējies kupls iedzīvotāju pulks, jo tika godināti meņģelieši, kuri bija izvirzīti dažādām nominācijām, piemēram, “Unikāls jaunietis”, “Teicams uzņēmējs”, “Mazo darbu čempions” u.c. 2022. gadā kopumā tika saņemti 40 pieteikumi ar paldies vārdiem par 15 meņģeliešiem.

Meņģeles pagasta pārvaldes vadītāja Vija Kauliņa uzsver: “Ikviens Meņģeles iedzīvotājs ir pagasta lielākā vērtība, tāpēc nepieciešams godināt īpaši tos, kuri pašaizliedzīgi, ar degsmi, atbildību un mīlestību strādā sava pagasta labā. Visi meņģelieši ir ideju pilni, atsaucīgi, draudzīgi. Man prieks par savu Meņģeles tautu!”

Meņģeles pagasta pārvalde arī šajā gadā aicina izvirzīt pretendentus – Meņģeles pagasta iedzīvotājus. Mērķis ir godināt labākos sava amata, radošā darba un brīvprātīgā darba veicējus, pateikt paldies iedzīvotājiem par viņu darbu un ieguldījumu Meņģeles pagastā.

Atzinību, iespējams, saņems Meņģeles cilvēks, kas ar savu darbu iedvesmojis apkārtējos! Meņģeles cilvēks, kas ir paraugs kādā konkrētā sfērā! Meņģeles cilvēks, kas ir iedvesmojis, bagātinājis un iepriecinājis apkārtējos ar savu darbu un ir pelnījis visa pagasta iedzīvotāju ievērību! Šajā gadā plānots pasniegt trīs īpašas balvas – Austras koku, kas simbolizē dienas ritumu un attēlo cilvēka priekšstatu par pasauli.

Tiesības izvirzīt pretendentus ir ikvienam iedzīvotājam, organizācijai, darba kolektīvam, komersantam, biedrībai, iestādei, pieteicējs var būt fiziska vai juridiska persona. Pieteikumi sagatavojami saskaņā ar veidlapu, aizpildot veidlapu (var arī elektroniski - forms.gle/rxMVRTgzc4DFYWrp6), iesniedzami pagasta pārvaldē personīgi, sūtot uz e-pasta adresi vai sūtot pa pastu (uz adresi: Meņģeles pagasta pārvalde, Meņģelē) līdz 2023. gada 11. novembrim. Izvirzītos pretendentus izvērtēs speciāli šim nolūkam izveidota komisija sešu Meņģeles pagasta iedzīvotāju sastāvā.