Pirmdiena, 17.06.2024 01:15
Artis, Artūrs
Svētdiena, 18. septembris, 2022 07:00

1 Min. Klīnika pacientiem Ogrē jau atvērta

ogresnovads.lv
1 Min. Klīnika pacientiem Ogrē jau atvērta
Svētdiena, 18. septembris, 2022 07:00

1 Min. Klīnika pacientiem Ogrē jau atvērta

ogresnovads.lv

Ātrās pieejamības medicīnas klīnika, 1 Min. Klīnika, atrodas Ogrē, Rīgas ielā 33, pie t/c “Rimi”. 1 Min. Klīnika strādās septiņas dienas nedēļā, arī brīvdienās un svētku dienās, no pulksten 7.00 līdz pat 23.00, turklāt Ogres novadnieka kartes īpašnieki klīnikā varēs saņemt 10% atlaidi konsultācijām.

Klīnikas pārstāvji informē, ka ātrās pieejamības klīnikā varēs saņemt diagnostiku un konsultācijas akūtu, dzīvību neapdraudošu saslimšanu gadījumos. Klīnikā var nodot arī laboratorijas analīzes, veikt vakcināciju, brūču pārsiešanu, saņemt infūziju kursu, vērsties pēc palīdzības ērču piesūkšanās gadījumā, kā arī sīko traumu aprūpes veikšanai un saņemt citus pakalpojumus. Klīnikas speciālisti dodas pie pacientiem arī mājas vizītēs. Pilnu klīnikas pakalpojumu klāstu var apskatīt klīnikas mājas lapā:http://www.1min.lv/

Ideju radīt Latvijā pirmo ātrās pieejamības klīnikas tīklu raksturo klīnikas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja Ramona Mežale: “Pēdējos gados man arvien biežāk nācās saskarties ar situācijām, kad sapratu, cik svarīga ir iespēja saņemt medicīnas pakalpojumus ārpus mediķu ierastā darba laika, negaidot garās rindās. Ja cilvēkam rodas ar veselību saistītas akūtas problēmas, risinājums ir nepieciešams nekavējoties, nevis pēc dažām dienām vai nedēļām. Šādas iespējas Latvijā līdz šim diemžēl trūka.”

1.Min.Klīnikas Ogrē tālrunis 25633233 (no 17. septembra).  

Plānots, ka 1 Min. Klīnikā Ogrē tiks nodrošinātas 6 darba vietas, vēl ir iespējams pieteikties ārsta palīga vakancēm šeit: