Sestdiena, 13.04.2024 15:13
Egils, Egīls, Nauris
Ceturtdiena, 15. jūnijs, 2023 11:09

Daudz traumu alkohola reibumā

Dzintra Dzene
Daudz traumu alkohola reibumā
Ogresnovads.lv
Ceturtdiena, 15. jūnijs, 2023 11:09

Daudz traumu alkohola reibumā

Dzintra Dzene

Aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā stacionēti 123 pacienti un pēc palīdzības vērsušies 282, kuriem tā sniegta ambulatori. Pasaulē nākuši septiņu bērniņi. Vairākas personas slimnīcā nogādātas ar dažādām traumām, daļa no kurām gūta alkohola reibumā.

SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs, atceroties nesenos notikumus slimnīcā, kad, pīpējot zem segas, palātā aizdegās 68 gadus vecs vīrietis, D.Širovs norāda, ka medicīnas iestādes personāls turpmāk bargi vērsīsies pret pacientiem, kuri smēķēs slimnīcas telpās. D.Širovs uzteic abu dežūrējošo medmāsu – Natālijas Āboliņas un Ievas Vasarietes ātro rīcību, solot mediķēm pateikties arī finansiāli.

"Paldies arī sanitārei Gunai Keišai un galvenajai ārstei Evitai Līvai, kura nekavējoties ieradās slimnīcā un koordinēja mediķu darbu, palīdzot mazināt pacientu spriedzi un uztraukumu radušās situācijas dēļ. Tas vēlreiz apliecināja, cik svarīgi ir darba vietās regulāri veikt darba drošības apmācības, tostarp apmācot personālu rīkoties arī ar ugunsdzēšamajiem aparātiem," saka D.Širovs.