Otrdiena, 21.05.2024 13:56
Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs
Otrdiena, 30. aprīlis, 2024 12:40

Jaunajā Dzemdību nodaļā 14 jaundzimušie

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Jaunajā Dzemdību nodaļā 14 jaundzimušie
Otrdiena, 30. aprīlis, 2024 12:40

Jaunajā Dzemdību nodaļā 14 jaundzimušie

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

Nesen atklātajā Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļas korpusā nedēļas laikā sagaidīti jau 14 jaundzimušie. Jaunie vecāki labprāt izvēlas vienvietīgās paaugstinātā komforta palātas. Pēc tām ir vislielākais pieprasījums.

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs stāsta, ka Dzemdību nodaļas personāls turpina aprīkot un iekārtot dzemdību zāles, pārvietojot aparatūru no vecajām uz jaunajām telpām. Vecās telpas plānots arī nedaudz kosmētiski atsvaidzināt. 

Ogres rajona slimnīcā aizvadītajā nedēļā kopumā uzņemti 108 pacienti, visās nodaļās bija pieejamas brīvas vietas. Savukārt Uzņemšanas nodaļā medicīniskā palīdzība sniegta vidēji 34 personām diennaktī. Slimnīcā vērsušies pacienti ar dažāda rakstura traumām. Tā, piemēram, 12 gadus vecam zēnam spēlējoties augšlūpā iekodis paša suns.

Savukārt 1998. gadā dzimušu vīrieti, kuram alkohola reibums nav konstatēts, uz ielas piekāvuši svešinieki – cietušajam konstatēts galvas sasitums un sista brūce galvā, bet 1977. gadā dzimušu vīrieti slimnīcā nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Vīrietis bija braucis ar divriteni un nokritis, kā rezultātā guvis galvas sasitumu un atslēgas kaula lūzumu. Jāpiebilst, ka cietušajam konstatēts 2,65 promiles stiprs alkohola reibums. Aizvadītajā nedēļā Pašvaldības policijas darbinieki slimnīcā nogādājuši virkni personu, lai pārbaudītu viņu veselības stāvokli un saņemtu atļauju ievietošanai atskurbtuvē.