Pirmdiena, 22.04.2024 10:19
Armanda, Armands
Pirmdiena, 23. oktobris, 2023 08:03

Nedēļā Ogres slimnīcā – 20 jaundzimušo

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Nedēļā Ogres slimnīcā – 20 jaundzimušo
Top jaunais Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļas korpuss, kur jaunajām māmiņām, sagaidot mazuļus, būs daudz ērtāki apstākļi
Pirmdiena, 23. oktobris, 2023 08:03

Nedēļā Ogres slimnīcā – 20 jaundzimušo

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

 
Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā nule kā sagaidīts šā gada 400. bērniņš, bet šonedēļ jauns un patīkams pārsteigums – nedēļas laikā šeit pasaulē nākuši 20 bērniņi, bet septembrī kopumā – 54. 
SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs stāsta, ka vienubrīd pat bijis grūti jaunās māmiņas izvietot, bet operatīvi pārprofilētas citas palātas. 

Slimnīcas vadītājs piebilst, ka ar nepacietību tiek gaidīts brīdis, kad durvis vērs jaunais Dzemdību nodaļas korpuss, un šis mirklis vairs nav tālu. «Priecē, ka Ogres slimnīcu izvēlas aizvien vairāk jauno vecāku un mēs viņiem līdz ar jaunā Dzemdību nodaļas korpusa atklāšanu, kas plānota nākamā gada sākumā, varēsim piedāvāt vēl kvalitatīvāku pakalpojumu,» saka D. Širovs. 

Aizvadītajā nedēļā Ogres slimnīcā uzņemti 109 pacienti, lai gan līgumā ar Nacionālo veselības dienestu paredzēta 102 pacientu uzņemšana. Septembrī kopumā slimnīcas stacionārā ārstējušies 486 pacienti. Savukārt slimnīcas Uzņemšanas nodaļā vērsušies – 1063. 

D. Širovs stāsta, ka slimnīcā konstatēti arī pacienti ar «Covid-19» saslimšanu, bet salīdzinoši vieglā formā, kas vairāk līdzinās gripai. Palīdzība bijusi nepieciešama arī pacientiem ar kakla aizsmakumu un sāpēm, ausu sāpēm, plaukstas sasitumu, galvas reiboņiem un sāpēm, ceļa iekaisumu un sasitumu, stenokardiju, dažādām grieztām brūcēm pirkstos un plaukstā, basketbola spēles laikā gūtu pirksta traumu, galvas un krūškurvja sasitumu, ribu lūzumiem, funkcionāliem kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumiem, pankreatītu, radikulītu un citām kaitēm. 

Slimnīcas vadītājs piebilst, ka, lai gan daudzdzīvokļu mājās daudzviet apkuri pieslēdz tikai šonedēļ, slimnīcas un Ogres pansionāta telpas tiek apkurinātas jau kopš pagājušās piektdienas, lai pacientiem atrašanās šeit būtu krietni patīkamāka.