Pirmdiena, 27.05.2024 16:38
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Pirmdiena, 23. oktobris, 2023 07:58

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem
Ogres policijas ziņas
Pirmdiena, 23. oktobris, 2023 07:58

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem

Konstatē, iespējams, viltotu naudu 
Saņemta informācija, ka 26. augustā akciju sabiedrības darbinieki, apstrādājot kādā SIA Ogrē inkasēto naudu, konstatēja 50 eiro banknoti ar viltojuma pazīmēm. Savukārt laika periodā no 7. septembra līdz 5. oktobrim, apstrādājot kādā SIA inkasēto naudu, konstatēta divu eiro monēta ar viltojuma pazīmēm. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Nozog airu laivu 

2. oktobrī konstatēts, ka Lēdmanes pagastā, brīvi piekļūstot, nozagta airu laiva, kas nebija reģistrēta. Uzsākts kriminālprocess.

Nepilngadīgajam pārdod alu

4. oktobrī kādā veikalā Madlienas pagastā pārdevēja nepilngadīgai personai pārdeva alu. Uzsākts administratīvais process.

Termiņā nenodod gāzes ieroci

4oktobrī A. Ogrē likumsargiem nodeva gāzes ieroci ārpus likumā noteiktā termiņa. Dienu vēlāk, 5. oktobrī, S. Ogrē policijai nenodeva trīs gāzes ieročus ārpus likumā noteiktā termiņa. Abos gadījumos uzsākts administratīvais process.

Katru dienu tūkstotis pārsniedz ātrumu

Katru dienu policija fiksē aptuveni 1000 transportlīdzekļu vadītāju par ātruma pārsniegšanu, norādīja Valsts policijas Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Ikdienā policija par ātruma pārkāpšanu fiziski aptur 150 līdz 200 autovadītāju, bet fotoradari konstatē 700–800 pārkāpumu.

Tas ir ievērojams skaits, neskatoties uz to, ka šogad deviņos mēnešos pārgalvīgo braucēju skaits samazinājies.

Vidzemes reģionā apzog traktorus

Valsts policija vērš lauksaimnieku uzmanību, ka aizvien biežāk Vidzemes reģionā tiek fiksēti papildtehnikas zādzību gadījumi tieši no traktoriem. Garnadži galvenokārt zog GPS antenas, monitorus un vadības blokus, jo tie ir viegli un ātri demontējami, bet to vērtība ļoti liela. Par paaugstinātu zagļu aktivitāti policija informējusi vairākkārt, tomēr, ņemot vērā, ka gadījumi turpina atkārtoties, policija aicina lauksaimniekus pievērst pastiprinātu uzmanību savu īpašumu un mantu drošībai un nepieciešamības gadījumā parūpēties par papildu drošības pasākumiem.

Iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību arī apkārtnei un līdzcilvēkiem, proti, ja pie traktortehnikas, lauka vai saimniecības tuvumā pamanītas aizdomīgas personas vai svešas automašīnas, vēlams piefiksēt automašīnas numurzīmi un nekavējoties ziņot par to policijai, zvanot pa tālruni 110.