Ceturtdiena, 18.04.2024 03:22
Jadviga, Laura
Sestdiena, 30. decembris, 2023 14:17

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem
Ogres policijas ziņas
Sestdiena, 30. decembris, 2023 14:17

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem

Ziņo par krāpnieciskām darbībām 20. decembrī saņemta informācija no kādas personas, kura uzskata, ka cita persona Ikšķilē pret viņu veikusi krāpnieciskas darbības. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.
Noslīcina pistoli 21. decembrī noskaidrots: J. Ogrē nepaziņoja Valsts policijas darbiniekiem, ka aptuveni 2020. gadā Krāslavas novadā ezerā noslīcināja savu gāzes pistoli. Uzsākts administratīvais process.

Nepārreģistrē gāzes ieroci

Saņemta informācija, ka 15. decembrī viena persona Ogrē, 22. decembrī viena persona Ikšķilē un vēl divas personas Ogrē līdz šā gada 14. septembrim nav vērsušās Valsts policijā, lai saņemtu glabāšanas, nēsāšanas vai kolekcijas atļauju sev reģistrētajam gāzes ierocim, pārreģistrējušas to citai personai, kurai ir attiecīgā atļauja, realizējušas to citai personai, kurai ir attiecīga atļauja, realizējušas ar Latvijas Republikas ieroču komersanta starpniecību vai nodevušas Valsts policijai. Visos gadījumos uzsākts administratīvais process. 

Nodara miesas bojājumus

21. decembrī Ogrē uz ielas O. nodarīti miesas bojājumi: galvas smadzeņu satricinājums, galvas sasitums un muguras sasitums. Cietušais nogādāts Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā «Gaiļezers». Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Nozog juvelierizstrādājumus 

21. decembrī konstatēts, ka Ogrē, Ausekļa prospektā, pielāgojot dzīvokļa atslēgas, nozagti juvelierizstrādājumi – jubilejas monētas, mobilais telefons «Iphone Xs Max» un 100 eiro banknote. Kopumā dzīvokļa saimniekiem nodarīts vairāk nekā četrus tūkstošus eiro liels materiālais zaudējums. Uzsākts kriminālprocess.

Iespējams, apzog 

Saņemta informācija par iespējamu telefona un atslēgu zādzības faktu Ogrē, kā arī izlietnes bojāšanu kādā īpašumā, kas konstatēts 8. decembrī. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Draud izrēķināties

Saņemta informācija, ka 8. decembrī Ogrē, pasta nodaļas telpās, S. draudēja fiziski izrēķināties ar A. Uzsākts administratīvais process.

Aiztur aizdomās par zādzību 

23. decembrī veikalā Ogrē, Brīvības ielā, apsardzes darbinieks aizturēja personu aizdomās par zādzību, kas izdarīta 21. decembrī. Uzsākts kriminālprocess.

Brauc reibumā

24. decembrī I. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu «Toyota Avensis», būdams 2,42 promiles stiprā alkohola reibumā. Savukārt S. šajā pašā dienā Tīnūžu pagastā, būdams 2,05 promiles stiprā alkohola reibumā, vadīja automašīnu «Ford Fokus», bet A. Ogrē, būdams 2,04 promiles stiprā alkohola reibumā, vadīja automašīnu «Audi A6». Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Iespējams, pārkāpj medību noteikumus

24. decembrī konstatēts, ka, iespējams, Madlienas pagastā pārkāpti medību noteikumi. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Neievēro liegumu tuvoties

25. decembrī R., kuram bija liegums tuvoties pieteicējas meitai, ieradās pie viņiem Tomes pagastā, klauvēja pie logiem un uzvedās agresīvi. Uzsākts kriminālprocess. 


PAŠVALDĪBAS POLICIJA INFORMĒ

Znots draud nosist 

26. decembrī saņemts izsaukums uz kādu adresi Lielvārdē, kur radies konflikts starp izsaucēju un viņas znotu. Policijas izsaucēja skaidroja, ka meitas vīrs, būdams alkohola reibumā, atbraucis pie viņas ar taksometru un draudējis nosist. Sācies konflikts, un znots ar izrēķināšanos draudējis arī sievastēvam. Abi ar znotu aizgājuši pastaigāties un izrunāties. Apsekojot apkārtni, pamanītas divas personas, kuras skaidroja, ka viņiem policijas palīdzība nav nepieciešama un nekādas draudēšanas ar nogalināšanu nav bijis.

Atrod mirušu buku

26. decembrī saņemta informācija, ka Ogresgalā, Liepu ielā, virzienā no Ogres uz Ogresgalu, aptuveni 500 metru pirms Ogresgala zīmes ceļa labajā pusē grāvī guļ ievainots buks, iespējams, jau miris. Apsekojot minēto ceļa posmu, grāvī atradās stirna bez dzīvības pazīmēm. Informēti «Latvijas Valsts ceļu» pārstāvji.

Neievēro ceļa zīmes 

26. decembrī, patrulējot Ogrē, Upes prospekta un Kalna prospekta krustojumā, pamanīta automašīna «Volvo» ar Somijas Republikas valsts reģistrācijas numurzīmi, kuras vadītājs neievēroja ceļa zīmes «Neapstājoties tālāk braukt aizliegts» prasības. Auto apturēts. Transportlīdzekli vadīja 1966. gadā dzimis vīrietis. Uzsākts administratīvais process.

Pieķer, bučojoties ar citu

26. decembrī saņemta informācija, ka Lielvārdē, Edgara Kauliņa alejā, uz ielas notiek konflikts. Ierodoties norādītajā adresē, sastapts vīrietis, kurš skaidroja, ka viņa civilsieva pieķerta, automašīnā bučojoties ar citu vīrieti. Ragnesis atvēra transportlīdzekļa durvis un iesita konkurentam pa plecu, kurš savukārt policistiem skaidroja, ka greizsirdis iesitis viņam pa seju. Acīm redzamu miesas bojājumu vīrietim nebija. Notikuma vietā ieradās arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde. Mediķi konstatēja, ka cietušajam hospitalizācija nav nepieciešama. Ar konfliktā iesaistītajām personām veiktas pārrunas. Cietušais iesniegumu par uzbrukumu nevēlējās rakstīt. Visi devās projām, un policijas palīdzība vairs nebija nepieciešama.

Nelaiž mājās sievieti ar bērnu 

26. decembrī saņemta informācija, ka vīrs Ikšķilē izdzinis no mājām sievu un bērnu. Ierodoties adresē, likumsargus sagaidīja izsaucēja, kura paskaidroja, ka šajā adresē dzīvo kopā ar savu dēlu un bijušo dzīvesbiedru, ar kuru nav oficiāli laulāti. Starp abām personām izveidojies konflikts, saistībā ar kuru policija minētajā adresē viesojusies arī iepriekšējā dienā. Sieviete paskaidroja, ka šobrīd netiekot istabā

pēc savām mantām, turklāt dzīvesbiedrs esot paņēmis viņas un dēla personu apliecinošos dokumentus – pases. Vīrietis iepriekšējā dienā viņai esot arī iesitis ar spieķi, kā rezultātā uz kājas izveidojies zilums. Turklāt dzīvesbiedrs viņu visu laiku šantažējot. Pārrunu laikā no mājas iznāca vīrietis, kurš visu iepriekš minēto noliedza un paskaidroja, ka sievieti istabā nelaižot, jo baidoties, ka viņa paņems vīrieša mantas. Ņemot vērā, ka nav iespējams noskaidrot, kur atrodas sievietes un viņas dēla pase, uz aizdomu pamata par svešu personu apliecinošo dokumentu piesavināšanos tālākai apstākļu noskaidrošanai izsaukti kolēģi no Valsts policijas. 

Uztraucas par gulbi 

25. decembrī saņemta informācija, ka ūdenstilpē Ogresgala pagastā peldot gulbis, kuram, iespējams, nepieciešama palīdzība. Telefoniski sazinoties ar dzīvnieku patversmes «Ulubele» dispečeru, noskaidrots, ka, ja gulbis nav iesalis ledū vai savainots, viņu nedrīkst aiztikt. Apsekojot vietu, kur atrodas gulbis, konstatēts, ka viņš nav iesalis, jo ūdenstilpe nav aizsalusi. Gulbis var brīvi pārvietoties. Tas, ka putns būtu ievainots, netika konstatēts.