Otrdiena, 16.04.2024 20:09
Alfs, Bernadeta, Mintauts
Trešdiena, 7. februāris, 2024 11:31

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem
Ogres policijas ziņas
Trešdiena, 7. februāris, 2024 11:31

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem

Nogādā slimnīcā16. janvārī no Mālkalnes prospekta Ogrē Ogres slimnīcā ar galvas sasitumu, smadzeņu satricinājumu, vaļēju brūci degunā un deguna kaula lūzumu nogādāts O. Uzsākts kriminālprocess.
Iekrīt pagrabā un nositas

18. janvārī konstatēts, ka J. Ogrē, Draudzības ielā, iekrita savas privātmājas pagrabā un saviem spēkiem nespēja vairs izkļūt. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests konstatēja personas nāvi. Uzsākts kriminālprocess.

Nogādā slimnīcā

18. janvārī no Avotu ielas Lielvārdē Ogres slimnīcā ar krūškurvja sasitumu nogādāta I. Uzsākts administratīvais process.

Nodara miesas bojājumus

Saņemta informācija, ka pagājušā gada 25. novembrī Lielvārdē, Raiņa ielā, G. nodarījis J. maznozīmīgus miesas bojājumus. Saņemta arī informācija, ka pagājušā gada 31. decembrī miesas bojājumi Tomes pagastā nodarīti arī R. Abos gadījumos uzsākts administratīvas process.

Nelikumīgi glabā pašizgatavotu alkoholu

Saņemts ekspertīzes slēdziens, ka pagājušā gada 21. aprīlī V. Birzgales pagastā nelikumīgi glabāja gandrīz 17 litrus pašizgatavotu alkoholisko dzērienu. Minētā informācija izdalīta no jau agrāk uzsākta kriminālprocesa. Uzsākts administratīvais process.

Neierodas izciest sodu

Saņemta informācija, ka 3. janvārī A. no Lauberes pagasta neieradās īslaicīgās brīvības aizturēšanas soda izciešanai Rīgas Centrālcietumā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nepārreģistrē gāzes ieroci 

Saņemta informācija, ka septiņas personas Ogrē, viena Meņģeles pagastā līdz pagājušā gada 14. septembrim nav vērsušās Valsts policijā, lai saņemtu glabāšanas, nēsāšanas vai kolekcijas atļauju sev reģistrētajam gāzes ierocim, nav to pārreģistrējušas citai personai, kurai ir attiecīgā atļauja, realizējušas ar ieroču komersanta starpniecību vai nodevušas Valsts policijai. Visos gadījumos uzsākts administratīvais process.

Ar mātes auto, iespējams, reibumā, iebrauc kokā 

25. janvārī dēls Ogrē paņēma mātes automašīnu «Opel Meriva» un vadīja to, iespējams, būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Turklāt autovadītājs Ogrē, Kamēliju ielā, ignorēja policijas darbinieku aicinājumu apturēt transportlīdzekli, uzsāka bēgšanu un iebrauca kokā. Pēc tam mēģināja aizbēgt kājām. Persona aizturēta, nogādāta specializētajā medicīnas iestādē, kur atteicās nodot analīzes, lai noskaidrotu alkohola klātbūtni organismā. Sakarā ar notikušo uzsākts gan kriminālprocess, gan administratīvais process.

Atrod nezināmas izcelsmes vielas

21. janvārī pagaidu aizturēšanas telpā Ogrē, Brīvības ielā, pārmeklēšanas laikā personas mantās atrasti divi caurspīdīgi maisiņi ar nezināmas izcelsmes vielu. Uzsākts kriminālprocess.

Nogādā slimnīcā 

21. janvārī pie moteļa Ogrē, Rīgas ielā, piekauta persona, kura nogādāta Ogres slimnīcā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Nozog elektroinstrumentus 

21. janvārī konstatēts, ka daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas jaunbūvē Ogrē, Draudzības ielā, nozagti elektroinstrumenti. Uzsākts kriminālprocess. 

Brauc reibumā 

21. janvārī K. Ogrē, Melleņu ielā, vadīja automašīnu «VOLVO XC 90», būdama 1,27 promiles stiprā alkohola reibumā. Uzsākts administratīvais process. 

PAŠVALDĪBAS POLICIJA INFORMĒ 

Viena pārkāpuma vietā cits

24. janvārī saņemta informācija, ka Ogrē, Rīgas ielā, vīrietis, būdams alkohola reibumā, sit sievieti. Ierodoties norādītajā adresē un pieklauvējot pie dzīvokļa durvīm, tās atvēra divi vīrieši manāmā alkohola reibumā, abi uzvedās bravūrīgi. Veiktas pārrunas un izskaidrots policijas ierašanās iemesls. No dzīvokļa izsaukta sieviete, kura arī bija manāmā alkohola reibumā. Viņa paskaidroja, ka nekāda veida apdraudējumu viņai neesot un policijas palīdzība nav nepieciešama. Pārbaudot datus, konstatēts, ka vienam no vīriešiem nav Latvijas Republikā deklarētas dzīvesvietas. Uzsākts administratīvais process un izteikts brīdinājums. 

Nošķirtais varmāka draud ar nazi

23. janvārī saņemta informācija, ka bijušais partneris, kurš bija nošķirts kā varmāka, atgriezies sievietes dzīvesvietā Ogrē un draud viņai ar nazi. Izmantojot speciālos gaismas un skaņas signālus, likumsargi devās uz norādīto adresi, kur sastapa divas sievietes. Viņas paskaidroja, ka varmāka esot devies projām īsu brīdi pirms policijas ierašanās. Veicot pārrunas ar izsaucēju, sieviete sūdzējās par sāpēm nieru rajonā, jo tajā vietā saņēmusi sitienu. Notikuma vietā izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Gaidot mediķus, sieviete atzina, ka ir lietojusi alkoholu. Veicot viņas apskati, mediķi jau pēc pirmajām pārbaudēm secināja, ka sieviete patiesi saņēmusi sitienus nieru rajonā. Viņai piedāvāts doties uz slimnīcu, bet cietusī atteicās, jo nevarot atstāt māti vienu. Cietusī atzina, ka varmāku, kuram izdots tiesas lēmums par nošķiršanu un ir aizliegums tuvoties izsaucējai un minētajai adresei, viņa pati esot ielaidusi. Notikuma vietā ieradās Valsts policijas ekipāža, kuri pārņēma tālāko darbu.

Sūdzas par kaimiņieni, kura baro kaķus 

23. janvārī saņemta sūdzība par sievieti, kura Ogrē, Grīvas prospektā, pa logu baro putnus un kaķus, kā rezultātā pie mājas mētājas ēdinu atliekas. Ierodoties norādītajā adresē, likumsargi pamanīja, ka ārpusē pie mājas zem kāda dzīvokļa loga redzams trauciņš, kas, iespējams, tiek izmantots dzīvnieku barošanai. Tobrīd trauciņš bija tukšs. Savukārt koku zaros bija iekarinātas speciālās bumbas putniem. Likumsargi sastapa minētajā dzīvoklī dzīvojošu vīrieti, kurš paskaidroja, ka māte barojot tikai putnus, bet trauciņos barību kaķiem ieliekot citi cilvēki, kuri, viņš to nezinot. Policija noskaidroja vīrieša datus un veica foto fiksāciju.