Pirmdiena, 24.06.2024 07:12
Jānis
Pirmdiena, 12. februāris, 2024 10:51

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem
Ogres policijas ziņas
Pirmdiena, 12. februāris, 2024 10:51

Ogres policijas ziņas

Ogres Vēstis Visiem

Samaksā, bet preci nesaņem
Saņemta informācija, ka 15. janvārī J. sociālo tīklu portālā no kādas personas vēlējās iegādāties preci, pārskaitīja 70 eiro pārdevēja bankas kontā, bet preci nav saņēmis un nauda nav atdota. Savukārt 24. janvārī M. dēls sociālo tīklu vietnē, arī par 70 eiro, nopirka spēļu konsoli ar spēlēm, naudu pārskaitīja, bet preci nesaņēma. Abos gadījumos policija noskaidro notikušā apstākļus.

Pārkāpj pagaidu aizsardzību

23. janvārī I. ziņoja, ka J. Ogrē pārkāpis tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Uzsākts kriminālprocess.

Nepārreģistrē gāzes ieroci 

Saņemta informācija, ka astoņas personas Ogrē, viena Lauberē un viena Meņģelē līdz pagājušā gada 14. septembrim nav vērsušās Valsts policijā, lai saņemtu glabāšanas, nēsāšanas vai kolekcijas atļauju sev reģistrētajam gāzes ierocim, nav tos pārreģistrējuši citai personai, kurai ir attiecīgā atļauja, realizējuši ar ieroču komersanta starpniecību vai nodevuši Valsts policijai. Visos gadījumos uzsākts administratīvais process. 

Glabā cigaretes bez LR akcīzes markām 

No agrāk uzsākta kriminālprocesa izdalīta informācija, ka 2022. gada 21. septembrī persona savā dzīvesvietā Birzgales pagastā glabāja 500 «Premjer» markas cigaretes un 200 «NZ Gold» markas cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām. Uzsākts administratīvais process.

Zog veikalā 

Saņemta informācija, ka pagājušā gada 27. decembrī konstatēts: I. veikalā Ikšķilē, brīvi piekļūstot, nozaga dārga konjaka pudeli. Saņemta arī informācija, ka pērnā gada 13. decembrī preču zādzība konstatēta veikalā Ogrē, Mednieku ielā. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess.

Pazūd portatīvie datori

Saņemta informācija, ka 15. janvārī konstatēts: Ikšķilē no automašīnas pazuduši kādas SIA dokumenti un divi portatīvie datori. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Brauc reibumā un bez tiesībām 

25. janvārī R. Ogrē vadīja automašīnu «Mercedes Benz E320» bez iegūtas vadītāja apliecības. Uzsākts administratīvais process. Dienu vēlāk, 26. janvārī, P. Ogrē, Rožu ielā, vadīja automašīnu «VW Transporter» un iebrauca grāvī. Konstatēts, ka vīrietis transportlīdzekli vadījis ne vien bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kas noteiktā kārtībā nav iegūtas, bet arī būdams alkohola reibumā, kas pārsniedz pieļaujamo normu. Savukārt 27. janvārī V. Ogrē, Rīgas ielā, vadīja automašīnu laikā, kad viņam bija spēkā liegums vadīt auto, bet K. 28. janvārī Ikšķilē, Kastaņu ielā, vadīja automašīnu «VW Passat», būdams 1,86 promiles stiprā alkohola reibumā, turklāt bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Visos gadījumos uzsākts kriminālprocess. 

Reibumā ālējas policijā

26. janvārī R. Valsts policijas Pierīgas Austrumu iecirknī Ogrē, Brīvības ielā, atradās alkohola reibumā, uzvedās agresīvi, pieprasīja veikt procesuālās darbības, bet nevarēja tās pamatot un sniegt saprotamu informāciju, tādējādi traucējot sabiedrisko kārtību. Uzsākts administratīvais process.

Atrod mirušu 

26. janvārī pēc durvju atvēršanas Ogresgala pagastā atrasts miris J. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog velosipēdus

26. janvārī konstatēts, ka Ogrē, kāpņu telpā, nozagti trīs velosipēdi. Uzsākts kriminālprocess.

Izkrāpj naudu

26. janvārī G. piezvanīja nepazīstamas personas, izlikās par kriptovalūtas tirgoņiem un ar viltu ieguva cietušā bankas datus, kā rezultātā paņemti kredīti 4100 eiro apmērā un pārskaitīti uz nezināmiem bankas kontiem. Uzsākts kriminālprocess.

PAŠVALDĪBAS POLICIJA INFORMĒ

Pārdzīvo par strīdu ar draudzeni

30. janvārī saņemta informācija: kādā adresē Ogrē, Upes prospektā, istabiņā sēž neadekvāts jaunietis ar nazi. Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura norādīja uz puisi. Noskaidrots, ka viņš pārdzīvo šķiršanos no draudzenes. Pēc pārrunām policijas klātbūtne nebija nepieciešama. 

Sliktu dūšu ārstē ar alu...

30. janvārī saņemta informācija, ka Ogrē, autobusa pieturvietā «Priedītes», publiskā vietā tiek lietots alus. Ieradušies norādītajā adresē, likumsargi sastapa vīrieti, kurš skaidroja, ka viņam pēkšņi esot palicis slikti ap dūšu, kā rezultātā padzēries to, kas tobrīd atradies somā, respektīvi, alu... Personai izteikts mutisks aizrādījums.

Uzbrūk iespējamajam sāncensim 

29. janvārī Krapes pagastā noticis konflikts starp kaimiņiem. Vīrietis, kurš sagaidīja likumsargus, norādīja uz sasistu pudeli un asiņu peļķi pie dzīvokļa durvīm, kā arī parādīja tikko apsaitētu roku, ko apsaitējuši Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Vīrietis paskaidroja, ka viņam esot uzbrucis kaimiņš no blakus dzīvokļa, kurš iepriekš viņam un viņa ģimenes locekļiem esot vairākkārt draudējis ar miesas bojājumu nodarīšanu. Kaimiņš esot uzbrucis ar stikla gabalu no sasistās pudeles, savainojot viņam roku, un viņš pašaizsardzības nolūkā esot kaimiņam iepūtis acīs piparu gāzi, pēc kā uzbrucējs devies uz savu dzīvokli, turpinot draudēt, ka nogalinās. Likumsargi sastapa sievieti, kura skaidroja, ka vīrs kaimiņam uzbrucis nepamatoti un pēc šā incidenta arī dzīvoklī esot ārdījies, paņēmis cirvi, teicis, ka iešot kaimiņu piebeigt. Par notikušo ziņots Valsts policijas dežūrdaļai. Gaidot kolēģu ierašanos, pašvaldības policisti veica pārrunas ar uzbrucēju, kurš vairs neizrādīja nekādas agresijas pazīmes un skaidroja, ka viņam bijusi informācija par sievas neuzticību ar kaimiņu, kamēr viņš bijis darbā un mājās atbraucis tikai divreiz mēnesī.