Sestdiena, 13.07.2024 21:34
Margarita, Margrieta
Trešdiena, 3. aprīlis, 2024 09:55

Ogres policijas ziņas

Ogres policijas ziņas
Trešdiena, 3. aprīlis, 2024 09:55

Ogres policijas ziņas

Ogres novadā Valsts un Pašvaldības policijas reģistrētie pārkāpumi.

VALSTS POLICIJA INFORMĒ

Saņemta informācija, ka 19. martā Ogrē, Lēdmanes ielā, V. nodarīja miesas bojājumus E. Uzsākts administratīvais process.

Atsūta apmelojošas vēstules

Saņemta informācija, ka N. 15. martā, ierodoties darba vietā Ogrē, konstatēja, ka gan darba devējam, gan visiem darbiniekiem e-pastā ir iesūtīta vēstule ar apmelojošu saturu. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Atrod cilvēka ķermeņa daļas

16. martā persona, pastaigājoties pa mežu ar suni Ogrē, Indrānu ielā, atrada bedri, kurā bija cilvēka ķermeņa daļas – galvaskauss, divi augšstilba kauli un krusta kauli. Iespējams, kauli ir no 2. pasaules kara laikiem. Tie nosūtīti uz tiesu medicīnisko ekspertīzi izpētes veikšanai. Policijas noskaidro notikušā apstākļus.

Konstatē zādzību

16. martā iesniedzēja esot ieradusies mājās Birzgales pagastā un konstatējusi zādzību no mājokļa, kuram izsists logs un nozagtas vairākas mantas. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog velosipēdus 

15. martā pie Lielvārdes stacijas nozagti divi velosipēdi. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 

Brauc bez tiesībām 

17. martā J. autoceļa Rīgas HES–Jaunjelgava 49. kilometrā vadīja automašīnu «BMW» auto vadīšanas tiesību lieguma laikā. Uzsākts kriminālprocess.

Zog veikalā 

Saņemta informācija, ka 24. februārī veikalā Ogrē, Brīvības ielā, nozagtas preces 140 eiro vērtībā. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 

Neatdod suni un televizoru

Saņemta informācija, ka A. Ogrē, Tīnūžu ielā, pēc šķiršanās neatdod dāvināto suni, kā arī neatdod kopdzīves laikā iegādāto televizoru. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus.

Nelikumīgi noslēdz aizdevuma līgumu

Saņemta informācija, ka 15. februārī pagaidām nenoskaidrotas personas, izmantojot E. bankas kontu, ir nelikumīgi noslēgušas aizdevuma līgumus kredītiestādēs par kopējo summu 5740 eiro. Šī nauda pārskaitīta iesniedzējas kontā, bet pēc tam aizskaitīta uz citiem kontiem. Attiecīgi cietušajai personai par minēto summu nodarīti materiālie zaudējumi. Uzsākts kriminālprocess. 

Ar lapu pūtēju apskādē auto

Saņemta informācija, ka Ogrē automašīnai «Volvo» un automašīnai «Toyota» radušies priekšējā atdures stieņa un motora pārsega krāsojuma, kā arī vējstikla bojājumi. Noskatoties video, konstatēts, ka minētos bojājumus abiem auto varētu būt nodarījis sētnieks, strādājot ar lapu pūšamo ierīci. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 

Nesamaksā par degvielu

Saņemta informācija, ka 10. martā degvielas uzpildes stacijā Ogrē, Rīgas ielā, automašīnā «Volvo V50» iepildīta degviela gandrīz 26 eiro vērtībā un vadītājs aizbraucis, par to nesamaksājot, bet 20. martā šajā pašā degvielas stacijā degviela 19,89 eiro vērtībā iepildīta automašīnā «VW Golf» un arī vadītājs aizbraucis, par to nesamaksājot. Abos gadījumos policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 

Lieto alkoholu sabiedriskā vietā 

19. martā I. sabiedriskā vietā Lielvārdē, Lāčplēša ielā, lietoja alkoholiskos dzērienus. Uzsākts administratīvais process. 

Atrod mirušu

20. martā kādu māju kāpņu telpā Madlienā bez redzamām vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts miris L. Uzsākts kriminālprocess.

Nozog dārglietas

21. martā konstatēts, ka Taurupes pagastā, atspiežot logu, iekļūts kādā mājoklī un nozagtas dārglietas. Uzsākts kriminālprocess. 

Izguļ reibumu pie veikala durvīm 

21. martā Ķegumā, Ķeguma prospektā, konstatēts, ka A. stiprā alkohola reibumā guļ pie veikala durvīm. Uzsākts administratīvais process.

Revidents paņem dokumentus 

20. martā konstatēts, ka garāžu kooperatīvā Ikšķilē kādas sabiedrības revidents paņēmis grāmatvedības dokumentu mapi. Policijas darbinieki noskaidro notikušā apstākļus. 

PAŠVALDĪBAS POLICIJA INFORMĒ

Rada skolā īssavienojumu

18. martā saņemta informācija, ka mācību iestādē Ogrē skolēni traucē skolas darbību, radot īssavienojumu elektrolīnijā, kā rezultātā klasēs nav elektrības. Skolas dežurants saņēma informāciju, ka viens no pamatskolas beidzamo klašu skolēniem liekot dakšu elektrības rozetē, pēc kā skolā pazūd elektrība. Ņemot vērā, ka skolā iepriekš vairākas reizes dažādos korpusos neizskaidrojamu iemeslu dēļ bija pazudusi elektrība, ar skolnieku veiktas pārrunas, un viņš apliecināja, ka patiesi kopā ar vēl diviem nedaudz jaunākiem skolas biedriem likuši dakšas elektrības rozetē. Skolniekiem nācās sniegt paskaidrojumus, un par notikušo informēti viņu vecāki. 

Kaimiņi strīdas par smēķēšanu uz balkona

17. martā saņemta informācija, ka Ogrē, Ausekļa prospektā, radies strīds starp kaimiņiem. Izsaucējs paskaidroja, ka viņa kaimiņš smēķē uz balkona un met lejā izsmēķus. Personām izskaidrots, ka uz balkona, ja pret to kāds pamatoti iebilst, smēķēt nedrīkst. Potenciālais smēķētājs taisnojās, ka uz balkona vairs nesmēķē un, iespējams, izsmēķus met kāds cits, kurš dzīvo stāvu augstāk. Ar vīrieti veiktas pārrunas. 

Dzer alu autoostā 

17. martā, veicot monitoringu, videokamerā pamanīts, ka Madlienas Autoostā aptuveni 50 gadu vecs vīrietis dzer alu no plastmasas pudeles. Noskaidrots, ka viņš iemalkojis alu, kamēr gaidījis savu draudzeni, kad viņa beigs darbu, lai aizvestu sievieti mājās. Jāpiebilst, ka telpā, kur vīrietis atradās, vairs nav autoostas uzgaidāmās zāles, telpa ir izīrēta kādam uzņēmuma, tāpēc šoreiz viņš tika sveikā vien ar pārrunām.