Trešdiena, 24.04.2024 16:23
Nameda, Ritvaldis, Visvaldis
Pirmdiena, 29. maijs, 2023 10:28

Ogres slimnīca pirmdien strādā ierastā režīmā

Dzintra Dzene
Ogres slimnīca pirmdien strādā ierastā režīmā
Ogres rajona slimnīca
Pirmdiena, 29. maijs, 2023 10:28

Ogres slimnīca pirmdien strādā ierastā režīmā

Dzintra Dzene

Neraugoties uz šodien, 29.maijā, valstī uzsludināto brīvdienu un mediķu prieku par Latvijas hokeja izlases panākumiem Hokeja čempionātā Tamperē, Ogres rajona slimnīcas stacionārs un Ambulatorā nodaļa šodien strādā ierastajā režīmā.

SIA "Ogres rajona slimnīca" valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs skaidro, ka visi ārsti, neraugoties uz brīvdienu, ir ieradušies darbā un pacientu pieņemšana notiek pēc plānotā grafika. Notiks arī plānotās operācijas un izmeklējumi, ko daudzi gaidījuši vairākus mēnešus.

Kā norāda D.Širovs, mediķi ir atbildīgi, jo gadījumā, ja viņi izlemtu izmantot brīvdienu, ņemot vērā, ka darba diena nav pārcelta, kā tas ierasts citās reizēs, kad darbdienā noteikta brīvdiena, pacientiem izmeklējumi atkal būtu jāgaida vairākus mēnešus. "Ja, piemēram, pacients endoskopiju gaidījis divus mēnešus, mēs viņam nevaram pateikt, ka šodien nestrādājam un būs jāgaida vēl četrus mēnešus. Tiesa gan, jārēķinās, ka par darbu oficiālajā brīvdienā visiem būs jāmaksā dubultā, kas ir samērā prāva summa, bet ceram, ka Nacionālais veselības dienests piešķirs šim mērķim nepieciešamo finansējumu," saka D.Širovs.