Svētdiena, 23.06.2024 18:37
Līga
Ceturtdiena, 12. oktobris, 2023 10:52

Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 400 bērniņš

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 400 bērniņš
Ogresslimnica.lv
Ceturtdiena, 12. oktobris, 2023 10:52

Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 400 bērniņš

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļā oktobris sagaidīts ar šā gada četrsimto mazuli, kurš ir pirmais bērniņš ogrēniešu Lienes un Māra ģimenē.
Zēns, kuru vecāki nosaukuši par Oliveru, pasaulē nāca 1. oktobrī pulksten 3.38. Piedzimšanas brīdī viņš svēra 3,32 kilogramus un bija 55 centimetrus garš. Četrsimtajam bērniņam pasauli ieraudzīt palīdzēja ginekoloģe-dzemdību speciāliste Kristīna Bojuta un anestezioloģe Maija Bimbirule, vecmāte Vineta Apsīte, pediatre Oksana Loginova, medicīnas māsa Sabīne Šenberga un māsu palīdze Antra Krastiņa. SIA «Ogres rajona slimnīca» Dzemdību nodaļas kolektīvs Oliveram vēl stipru veselību un vecākiem mīlestību, dēliņu audzinot! 

Kā jau ierasts, piemiņai par šo svarīgo notikumu Ogres rajona slimnīcas vadība jaundzimušajam dāvāja krekliņu ar uzrakstu «Esmu dzimis Ogres rajona slimnīcā!», kā arī pateicās vecākiem par viņu izvēli laist pasaulē bērniņu tieši Ogres rajona slimnīcas Dzemdību nodaļā.

Jāpiebilst, ka septembrī šajā slimnīcā pasaulē nākuši 54 mazulīši – 24 meitenes un 30 zēni, tostarp brālīši – dvīnīši. 

OVV jau rakstīja, ka pamazām noslēgumam tuvojas jaunā Ogres slimnīcās Dzemdību nodaļas korpusa būvniecība, kura telpās būs pieejams lielāks komforta palātu skaits (tajās var atrasties jaunie vecāki kopā ar bērniņu) un vairākās dzemdību zālēs ik gadu varēs nodrošināt ap 700 dzemdību pieņemšanu.