Sestdiena, 13.04.2024 15:56
Egils, Egīls, Nauris
Svētdiena, 17. decembris, 2023 19:17

Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 500. bērniņš

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem
Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 500. bērniņš
Dainis Širovs un Ogres slimnīcas galvenā medicīnas māsa Sandra Žaunerģika ar gada piecsimto bērniņu – meitiņu Līvu – sveic laimīgo jauno māmiņu Līgu
Svētdiena, 17. decembris, 2023 19:17

Ogres slimnīcā sagaidīts šā gada 500. bērniņš

Dzintra Dzene, Ogres Vēstis Visiem

Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā sagaidīts jau šā gada piecsimtais bērniņš, kuram, ja tā var teikt, cieši pa pēdām minis arī nākamais bērniņš. Abi mazuļi piedzimuši slimnīcas darbinieku ģimenēs. 
Šā gada 500. mazulis – meitenīte Līva – Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākusi 29. novembra vakarā. Dzimšanas brīdī viņa svēra 2,9 kilogramus un bija 52 centimetrus gara. SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs norāda, ka piecsimtā mazuļa piedzimšana ir dubultprieks, jo Līva ir Ogres slimnīcas endoskopiju māsiņas Līgas un viņas vīra Viestura pirmais mazulis! 

Arī nākamais bērniņš – Olivers, kurš pasaulē nāca dienu vēlāk – 30. novembrī, piedzimis slimnīcas laboratorijas laborantes Sintijas ģimenē. 

«Tas jau vien, ka laist pasaulē bērniņus Ogres rajona slimnīcā izvēlas pašu darbinieki, liecina par šā pakalpojuma augsto kvalitāti. Jau šobrīd Ogres slimnīcā dzimst vairāk bērniņu, nekā piereģistrēts Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļā. Pieļauju, ka līdz ar jaunā Dzemdību nodaļas korpusa atklāšanu nākamā gada sākumā, kad piedāvāsim ne vien kvalificētu speciālistu palīdzību, bet arī ērtas ģimeņu palātas, mūsu slimnīcā dzimušo bērniņu skaits varētu vēl krietni pieaugt. Vissirsnīgākie sveicieni jaundzimušo mazuļu vecākiem ar šo skaisto brīdi ģimenē,» saka D. Širovs, piebilstot, ka pērn 500. mazulis Ogres slimnīcā sagaidīts nedaudz vēlāk – 3. decembrī. Slimnīcas vadītājs saka paldies lieliskajai Dzemdību nodaļas mediķu komandai – ārstiem – Blimhenam, Kalniņai, Incei, vecmātei Ilzei Percevai, medicīnas māsai Annai Mihno un māsu palīdzei Antrai Krastiņai par lielisko komandas darbu! 

Kā jau ierasts, lai saglabātu atmiņā šo skaisto brīdi, Ogres rajona slimnīcas vadība 500. mazulim dāvāja jaundzimušā krekliņu ar uzrakstu «Esmu dzimis Ogres rajona slimnīcā!».