Sestdiena, 20.07.2024 03:14
Ramona, Ritma
Sestdiena, 3. decembris, 2022 12:06

Ogres slimnīcas personāla ziedojumi dodas ceļā uz Ukrainu

ogrenet.lv
Ogres slimnīcas personāla ziedojumi dodas ceļā uz Ukrainu
Sestdiena, 3. decembris, 2022 12:06

Ogres slimnīcas personāla ziedojumi dodas ceļā uz Ukrainu

ogrenet.lv

Lai sniegtu atbalstu Ukrainai un pasargātu Ukrainas armijas karavīrus no aukstuma, Ogres slimnīcas personāls aktīvi iesaistījās ziedojumu vākšanas akcijā. Mediķi un citi slimnīcas darbinieki ziedoja termoveļu, siltās drēbes, apavus, lukturīšus, pārsējus un citas nepieciešamās lietas. Tāpat izdevies sarūpēt vairākus ģeneratorus un metāla krāsniņu.

“Mediķi ir ļoti pārdzīvo par to, kas notiek kaimiņu zemē. Slimnīcas valdei atlika tikai ieminēties par šādu akciju, kad no personāla puses nekavējoties sekoja liela atsaucība,” stāstot par ziedojumu vākšanas akciju norāda Ogres slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.


Turpinoties akcijai, arvien vairāk slimnīcas darbinieku vēlējās palīdzēt, taču reizēm radās grūtības ar nepieciešamo lietu sagādi, tāpēc slimnīcas virsmāsa ierosinājusi paralēli uzsākt arī naudas līdzekļu vākšanu, nepieciešamo lietu iegādei. Kopumā slimnīcas personāls saziedoja vairāk par 2000 EUR, kas izlietoti termoveļas, silto zābaku un citu noderīgu lietu iegādei, kā arī degvielai, kas nepieciešama ceļam uz Ukrainu.


“Tas ir mazākais ko šobrīd varam izdarīt. Ir tāda sajūta, ka vienkārši nevar nepalīdzēt,” nododot saziedotās lietas promiešanai uz Ukrainu, atklāja Ogres slimnīcas ārste anestezioloģe, reanimatoloģe Iveta Grižibovska.


5. decembrī Ogres novada domes deputāti un domes priekšsēdētājs Egils Helmanis ar diviem autobusiem un vienu apvidus auto dosies uz Ukrainu un personiski nogādās Ogres slimnīcas personāla un Ogres novada iedzīvotāju saziedotās mantas.


Pieņemot saziedotās lietas, Egils Helmanis pateicās mediķiem, Ogres rajona slimnīcas personālam un Dainim Širovam, kura sāktajai ziedojumu vākšanas akcijai pievienojās arī Ogres uzņēmēji un iedzīvotāji. “Mēs nepalīdzam Ukraiņiem, mēs palīdzam paši sev,” atgādināja Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, norādot, ka karavīri ir no sirds pateicīgi par sniegto atbalstu.